Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a különbség a Salvus víz...

Mi a különbség a Salvus víz és a salvus orrpermet között?

Figyelt kérdés
Ha a Salvus orrpermetbe szimplán salvus víz van, akkor árban elég drága a sima palackos salvuskoz képest
2010. dec. 20. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyanaz. Nekünk a gyógyszerész mondta, amikor egy náthás időszakban egyik izotóniás sóoldat után a másikat vettem a gyerekeknek, hogy egy kanál sima tengeri sót oldjak fel egy pohár szénsavmentes ásványvízben, és azzal töltsem fel az orrspray-t, totál ugyanaz lesz a végeredmény. Szerintem a Salvus-víznél is ez van.
2010. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, az ugyanaz, de 50 ml-es kiszerelésben sprével

ellátva ennyibe jön ki. Más márkáknál is ez a helyzet.

2010. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam ,hogy esetleg valami koncentrátum, akkor talán megérné
2010. dec. 21. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Az orrpermet arra való, hogy az orrban, arcüregben lévő lerakódások feloldódjanak, ill. a légutakat elzáró váladékot oldja. A vizes változatot pediglen inni kell- gyomorsav -reflux remek ellenszere.

Olcsóbb megoldás, ha inhalálni szeretnél - forrald fel a Salvus vizet- és azzal. Feloldja a lerakódott dolgokat az orrból és az üregekből- és lényegesen olcsóbb, mint ha permetet veszel.

2010. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor - ezek szerint - Salvus-vízzel lehet orrmosását is végezni?
2013. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!