Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a különbség a lúdtalp, és...

Mi a különbség a lúdtalp, és a nem lúdtalpasok közt? Mivel lenne jobb, ha nem lenne lúdtalpam? Gyorsabban futnék,

Figyelt kérdés
:O
2011. aug. 8. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem futnál gyorsabban ,csupán kényelmesebb lenne tartásod és gerinced nem lenen görbe
2011. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha lúdtalpad van akkor a hosszanti és a haránt lábboltozat lesüllyed. általában lábfájás a tünete és lúdtalpbetéttel lehet rajta segíteni.általában túlterhelés miatt alakul ki.
2011. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy idő után nem lesz szép a tartásod.
2011. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is lúdtalpam van, és nagyon sokan kiröhögtek, hogy hogy járok, havonta kellett cipőt váltanom, mert eljártam őket.Elmentem ortopédiára, de ott azt mondták , hogy előbb inkább próbáljuk ki azt, hogy olyan gyakorlatokat végzek, amik erősítik a lábat, és megpróbálok egyenesen járni.Nem akart talpbetétet adni, mert az gyengíti a lábban az ínszalagokat, és az baromira nem jó.Már nincs annyira lúdtalpam , mint volt, úgyhogy szerintem inkább ezt próbáld ki,mint a talpbetétet.Állítólag ha elmész úszni, az is segít rajta.
2011. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!