Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan kúráljam 13 éves...

Hogyan kúráljam 13 éves lányomat? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Holnap mennek síelni, de elég rosszul van a lányom. Mivel orvos nem dolgozik ma és ügyeletre nem vinném nehogy összeszedjen valamit, hozzátok fordulok.

Bevan dugulva az orra, sárga nyúlós váladék jön belőle.

Köhög recsegő hangon és váladékot is köhög fel.

Most hoztam neki lándzsás útifű szirupot és Cvitamint kap még.

Ezen kívül adnátok valamilyen praktikát?


2010. dec. 29. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
főzz kamillateát és gőzöltesd. mérd a lázát, ha felmegy, ne engedd sehová:S menjetek ambulánsan másik orvoshoz, aki rendel.
2010. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NEOCITRAN! az mindig segít....ha van esetleg otthon akkor most adj neki és aludjon sokáig....utána este felkel olyan hát kb 10 óra fele ihat még egy bögrével és utána menjen aludni.... Reggelre valószínű jobban lesz....attól függ mennyire beteg...
2010. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hagymatea, hársfatea, inhalálás. én ezeket szoktam csinálni. meg egyen savanyúkáposztát, abban sok a c vitamin. ja és a hagymafélék. azok is nagyon jók. fokhagyma főleg.:)
2010. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy nagy vöröshagymát apróra vágsz, bele teszed egy pohárba. Takarja le a tenyerével, annyi rést hagyjon, ahol az orra befér. Mélyen be kell lélegezni a hagyma "illatát", baktériumölő, légúttisztító.

Egyszer-kétszer fel lehet rázni, hogy újra jobban párologjanak az illóolajak.

A végén a hagymát el kell dobni, és a poharat fertőtleníteni.


Az ACC vált be nekünk hurutoldásra a legjobban.


De gondoljátok meg, hogy ott, távol az otthonától, betegen, megéri-e elmenni így síelni.

Házipatikát készítsetek be neki: lázcsillapítás, hurutoldó, stb.

2010. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki fogsz nevetni,de itassál vele pálinkát. Ugyanez volt a bajom és nem gyógyultam már napok óta, aztán ittan egy felest. Hú szörnyű íze volt, viszont tényleg kigyógyított. Tudod kis mértékben orvosság. És ez tényleg igaz.
2010. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy ilyen betegség, nem múlik el egyik napról a másikra, de képes beinditani az öngyógyitó folyamatokat, ha tényleg igazából szeretne ott lenni a holnapi sielésen, a lélek csodákra képes akár egy nap alatt is, DE mivan ha a sielés alatt rosszabbúl lesz legyengül mégjobban és ha elis megy egy hideg helyen kell töltenie vagy kitudja hol vészelheti át az egész napot, ennek szellemében engedd útjára gyermeked..
2010. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mit lett a lánnyal?
2010. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
n menj l maradj vele. rendes szülő ezt tenné...
2011. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem engedtem volna el, de tavaly is ugyanez volt.

beteg lett, kb ugyanez volt a baja, nem mehetett el, aztán 2 hétig hozzám sem szólt.

megértem.

elengedtem.

snowboardozni tanult, iszonyatosan jól érezte magát, mindenhol izomláza van.:)

köszönjük a tanácsokat.

2011. jan. 2. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!