Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » S. O. S. - Szédülök folyamatos...

S. O. S. - Szédülök folyamatosan, mitől lehet ez és mivel tudnám megszüntetni?

Figyelt kérdés

Kb. két hete megfáztam, a váladék nem nagyon akart jönni az orromból, csak kevés. Akkor nagyon picit szédültem és gyenge voltam, lázam nem volt, nem fájt semmim, csak a torkom. Akkor a füleim egyre-másra dugultak el, de tényleg nem fájt a torkomon kívül semmim. Egy hét otthoni kezelés (tea, infralámpa, gőzölés, antibiotikum, orrcsepp) kihozott belőle, így jó pár napja semmilyen panaszom nem volt, minden probléma megszűnt, azt hittem minden rendben. Ma reggel felkeltem, a kanapén aludtam éjszaka, reggelre eszméletlenül elaludtam a hátamat, és reggel óta folyamatosan szédülésérzésem van. Ezen kívűl semmi panaszom.

Mitől lehet a szédülés? A múltkori betegségtől, vagy esetleg mert elaludtam a hátam, nyakam?

Mivel tudnám megszüntetni? Nagyon örülnék a segítségnek, mert egész évben beteg voltam 27 éves létemre. Az évben három fogamat húzták, gyökér kezeltek, többször megfáztam, és egy fogam majdnem elintézett. Kérem, segítsetek, már nagyon félek az orvostól!


2011. jan. 3. 19:17
 1/3 anonim válasza:

Pedig jobban tennéd ha orvoshoz mennél és nem itt kérdezgetnél, mert lehet nem éled meg a normális válszt.

Valószínű nagyon gyenge az immunrendszered, ha sokat vagy beteg. Szedj C-vitamint, igyál sok folyadékot és rendszeresen járj el sétálni, ne hagyd h ennyire legyengülj. Jobbulást!

2011. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az 1. válasz küldőnek üzenem:

Nem ezt kell mondani...


Ezt üzenném: (ha mostanába történne)


Menj most azonnal orvoshoz, igyál útra, kapcsold ki géped, mert tényleg nem élnél meg egy hosszú részletes választ....

Tünés!

2011. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az állandó megfázásra én inmunrendszer erősítőt ajánlanék, plusz sportot. Engem ezek nagyon helyre tettek.

A szédülésed az elfekvés miatt van, ezzel viszont MOST menj orvoshoz, mert maradandó bajod is lehet belőle.

2011. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!