Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Sebtapasz használat után a...

Sebtapasz használat után a böröm apró hólyagos lett ahol le volt ragasztva, viszket nagyon:S, a pöttyöket és a viszketést mivel tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés
többször volt már ilyen sebtapasz használat után de csak a lábamon. ez ekcéma?
2010. júl. 13. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Fenistil gél.
2010. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ekcéma lenne, esetleg a baromi meleg miatt lett ilyen kiütésféle a tapasz alatt. Fenistilt nem próbáltál rákenni? Az csökkenti a viszketést. Az is lehet, hogy a sebtapasz allergiás tünetet okoz, próbálj ki másik fajtát legközelebb. Jobbulást!!!
2010. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
probáltam már a fenistilt semmit nem hat. aza gond hogy az összes sebtapasztol ilyen amit eddig vettem:S
2010. júl. 13. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Próbálj meg felíratni sebészeti ragasztót, mondd el, hogy a többivel mi a problémád. Biztos ismered, olyan lyukacsos, gézszerű, de nagyon erős ragasztó. Az tuti biztos, hogy jó, és antiallergén. Vehetsz simán is a gyógyszertárban, de elég húzós ára van recept nélkül. Attól biztos, hogy semmi hólyag, viszketés nem lesz.
2010. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és külön köszönöm 2. a tanácsodat, ha a házidokim visszajön szabirol megérdeklödöm nála!

mégecer köszönöm

2010. júl. 14. 09:47
 6/9 A kérdező kommentje:
ha vki tudja mivel tudom csillapitani a viszketést fenistilen kivül az irjon lécci, köszönöm!
2010. júl. 15. 10:33
 7/9 anonim ***** válasza:
ca-t iggyál
2010. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
menj el vele bőrgyógyászhoz és kérdezd meg mitől lehet... ha nem tudja kifogja vizsgálni és valószínüleg meg mondja.
2011. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem most lett ez a problémám,

a cipőm feltörte a sarkam és azt ragasztgattam napközben kb. 2 hétig, amíg ugyanilyen kiütéses nem lett a ragasztó alatt. Nyár van, 30+ fok, gondolom ez is hozzájárult a kiütésekhez. Borzalmasan viszket, nekem se használ semmit a fenistil.

2023. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!