Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Wartner szemölcs lefagyasztó...

A Wartner szemölcs lefagyasztót hányszor lehet használni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szemölcsre max 3x, utána orvoshoz kell vele menni. Amúgy összesen max 12x, hiszen ennyi habszivacs rudacska van a csomagban.

[link]

2011. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy többször kellett egy szemölcsre használni, de aztán csak leszedte. Viszont 12db-nak elégnek kell lennie szerintem, nekem is maradt még 4. :)
2011. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát ideális esetben 12 szemölcsöt lehet vele eltávolítani? Végülis az nem hangzik rosszul..
2011. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy apró tanács, bajotok nem lesz tőle: Próbáljátok ki, hogy egy műanyag, véletlenül se fém tálba egy kis vaskloridot oldotok fel. Ezt lehet kapni patikában, illetve elektronikával foglalkozó boltokban lehet érdeklődni, nyák maratáshoz szokták használni. Olcsó csodaszer, emberi egészségre nem veszélyes, és ha beleáztattátok a kezetek, utána nyugodtan rá lehet önteni egy virágra, és kimosni a tálat.
2011. jan. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!