Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A fodormenta teának tényleg...

A fodormenta teának tényleg van szőrnövekedés-gátló hatása? Tudom, hogy azt írja a net, h igen, de valakinek személyes tapasztalata van esetleg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Olyan teára gondolsz, amit megiszol?!... 8-o


Gondolj csak bele : ha lenne szőrnövekedés-gátló hatása, akkor a hajad növekedése is leáll és satnya kis pihe válik belőle?!... Tényleg ezt szeretnéd???...


Ez hülyeség....


Viszont a kívánt testrészeidről VÉGLEG kiírthatod a szőröket, ha mindig csak kizárólag FOGYÓ HOLDFÁZISNÁL epilálsz! (A FOGYÓ HOLD segít megszabadulni, kiírtani.)


Évszázadok óta használják az emberek a Hold erejét, például ilyenkor szoktak gyomlálni, kapálni, mosni, takarítani, fogat húzni, stb...


Ha NÖVEKVŐ HOLDFÁZISNÁL vágsz a hajadból, akkor az hamarosan szép dús lesz! (Ezért ne szőrteleníts ilyenkor.)

De növekvő holdnál szoktak festeni, növényeket ültetni, ilyenkor hatásosabbak a ránctalanító krémek, testápolók, stb...


Én 3 év után irtottam ki VÉGLEG a lábamról és a karjaimról a szőrszálakat ezzel a módszerrel!


Ha kipróbálod, már 2-3 hónap után látni fogod, hogy egyre kevesebb szőrszál nő vissza, egyre vékonyabbak és egyre világosabb szálakkal...

4-5 hónap után annyira lelassul a szőrnövekedés, hogy ahol hetente kellett szőrtelenítened, akkor már csak 4-5 hetente kell!

Kb. a második évtől tapasztaltam, hogy már csak évente 3-4 alkalommal kellett epilálnom, végül már csak 6 havonta!!!


Immár 15 éve teljesen szőrmentes a lábam és a karom, szóval a hatás VÉGLEGES! :-DDD

2011. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Ja, még ezt lefelejtettem : itt tudod mindig megnézni az aktuális holdfázist


[link]

2011. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Kipróbálom én is:)

A fodormentáról meg azt hallottam, hogy a férfi hormonok szintjét csökkenti a szervezetben, ezért lassítja a szőrnövekedést, de mivel a haj nem attól nő, azt nem csökkenti.

2011. jan. 31. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 01.30. 20.13.!Azt is meg tudnád mondani,hogy pl vizsgázni mikor lehet eredményesebben,melyik holdfázisban? Valamint randizni,hogy sikeres legyen?Köszi a választ!Még valami,magyar nyelvű hold-as oldalt tudnál javasolni az interneten?Vagy könyvet?
2011. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 hozzászólónak :


Ilyenről nem tudok, hogy a holdfázis jó hatással lehet az ismerkedésre vagy a vizsgára...

Az mondjuk bizonyított, hogy TELIHOLD idején sokkal ingerlékenyebbek, idegesebbek az emberek, ilyenkor a bűnözések száma is megemelkedik, magam is tapasztaltam, hogy a gyerekeim ilyenkor kezelhetetlenné válnak...


De vizsgák idejére tanácsolnám neked, hogy szedj SZÓJALECITIN kapszulát (napi 1200mg), mert ettől látványosan jobb lesz a teljesítményed, jobb lesz a memóriád és az agyműködésed!!!... :-))


Párkapcsolatra meg fantasztikus hatású az ANDRO VITA FEROMON kölni : döbbenetes hatása van, bárki fejét el tudod csavarni, ha használod!... :-))

2012. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

A fodormenta tényleg szőrnövekedésgátló!

De nem úgy ahogy az első hozzászóéó gondolja...

Nők esetében a hor,onális eredetű szőrnövekedést gátolja, mint pl. arcszőrösödés, vagy túlzott szőrösödés a lábakon. Napi 1 csésze tea és kb 2 hét múlva teljesen leáll a szőrnövekedés. De a haj és a szemöldök ugyanúgy nő tovább :) Személyes tapasztalat.

De egy próbát mindenképp megér. Pár száz forintba kerül egy zacskóval és teát készíteni sem nagy fáradság. Úgyhogy használjátok bátran!

2013. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!