Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vélemények a VISION gyógynövén...

Vélemények a VISION gyógynövény termékekről?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a tapasztalatok. Jó is rossz is. Nekem egy természetgyógyász ajánlotta meddőségi ügyben, de olyan érzésem van, hogy csak rá akar beszélni, mert tagja a terjesztői hállózatnak. Elég drága, nem szeretném, hogy bepalizzon.

De ha van valakinek valami pozitív tapasztalata.....


2009. okt. 1. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

én is tagja vagyok a hálózatnak, évek óta szedem, de nem árulom őket. Nekem nagyon bejött az immunerősítő, és a máj méregtelenítő.

Viszont el kell mondjam, hogy én csak azokat a szereket veszem és szedem be amit itt beméretek: [link]

Meddőségi ügyben nem tudom mit ajánlottak neked, da ha detoxot méregtelenítésre akkor az csak az első lépés, de én nem értek hozzá, érdemes lenne kikérned a megadott címen a hölgy véleményét!

2009. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ARTEMIDÁT kell szednem. De megnézem azt az oldalt amit ajánlottál.

Köszi

2009. okt. 3. 10:34
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy már elkések a válasszal, de most láttam a kérdésedet. Egy barátnőm egy év próbálkozás után az Artemida-Nutrimax párossal esett teherbe. Férjének az Artumot kellett szednie, és egy hónapon belül összejött az a gyönyörű kisbaba, aki nemrég meg is született. Úgyhogy nagyon tudom ajánlani, a többi termékük is nagyon jó!!!
2010. jan. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!