Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A mentalevéltea = a borsosment...

A mentalevéltea = a borsosmenta levél teával?

Figyelt kérdés
És ha igen,akkor lehet izesiteni? Pl. édesitőszerrel?
2011. febr. 4. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, az csak önmagában a borsmenta levele, hagyományos tea nincs benne. Én nem szoktam ízesíteni, kóstold meg magában egyszer, utána majd meglátod, ízlik-e így, vagy sem.
2011. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, az csak a borsosmenta levele. Akkora ültetvényem van belőle, nagyon szeretem. Egy nyáron 4x is vágom. csak forrásban lévő vízbe kell tenni, és pár percig áztatni (nem kell főzni). Én csak cukrot teszek bele, de sokszor még azt sem. Inhalálni is jó.
2011. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez a borsmenta mire jó? Az igaz hogy a túlzott szőrösödésre is jó?
2011. febr. 5. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Két fajtája létezik. Van borsosmenta, s fodormenta is. A további kérdésedre: Hat a szőrösödésre, mert lecsökkenti a tesztoszteron szintet. Férfiaknál hosszabb távon potencia csökkenést okoz.
2011. febr. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2011. febr. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!