Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő ilyenkor? Vírusos...

Mi a teendő ilyenkor? Vírusos hasmenés, holnap kellene kezdeni az új levél fogamzásgátlót. A szünet alatt éltem nemi életet.

Figyelt kérdés
Elolvastam a betegtájékoztatót. Ma van az utolsó tablettamentes napom, és ma állapítottak meg vírusos hasmenést. Igazából nem vészes, mert nem híg és nem jön rám állandóan, csak érzem hogy kavarog a hasam és fáj. Viszont ha holnap (délután 1 körül szoktam bevenni) a bevétel után hasmenésem van, akkor az olyan mintha nem venném be. Viszont nem tudom hogy tudom-e úgy pótolni, hogy elteljen 3-4 óra hasmenés nélkül.... De ha meg rögtön az első tablettákat kihagyom, akkor elvileg lehetek terhes ha előtte héten szexeltem, hiába használnánk utána óvszert. Szóval bonyolult és nem tudom ilyenkor mi a megoldás:D Ennek tetejében csütörtökön az USA-ba utazom, hátha még ott is rámjön egy kis utazók hasmenése...
2011. szept. 19. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem vedd be inkább majd este, akkor elalszol és lesz ideje felszívódni. én mindig így csináltam :D
2011. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Háát végülis 10 óra még belefér:) köszi
2011. szept. 19. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!