Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek, hogy legyen hangom?

Mit tegyek, hogy legyen hangom?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok pár napja, taknyos vagyok, köhögtem sokat, torkom már nem fáj. Tegnap este kezdett elmenni a hangom, és éjjel szenvedtem az orrdugulással, és éreztem hogy nincs hangom. Reggel mikor felkeltem alig bírtam kiadni hangot, most is alig tudok beszélni mert egyszerűen nem tudok hangot kiadni.

Délután lesz az első órám az egyetemen, addigra jó lenne ha meg tudnék szólalni.

Vmi tippet tudtok adni? Ittam már jó meleg teát. de nem tudom mivel leheten segíteni.


2011. febr. 7. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húúú hát remélem ennyi ideig nem fog tartani. Mondjuk ha óránkon emiatt nem szólítanak az nem baj :D Csak olyan kellemetlen, azt sem nagyon tudom mondani majd hogy nem tudok beszélni.
2011. febr. 7. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mutass a szádra, vagy a torkodra; ha az, akinek mutatnád, nem figyel, akkor érintsd meg a vállán!
2011. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!