Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy rekedt...

Mit csináljak, hogy rekedt legyen a hangom?

Figyelt kérdés

Nemérdekel, ha ugy marad, nekem rekedt hang kell

akármit megteszek .... köszi midnekinek!


2011. júl. 22. 14:42
 1/10 anonim válasza:
28%
hmm :D elég vicces .. ordíts bzmeg teljes erődből sokáig .. azt cső elmegy a hangod
2011. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mondjuk valaki, ak nomrálisan leírja, hogy mit tegyek rendszeresen, mondjuk énekeljek sokat eröltvetve vagy vmi ?
2011. júl. 22. 14:47
 3/10 A kérdező kommentje:
mért kell ezért lebzmegozni nemrétem ....
2011. júl. 22. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Azt hogy a normál hangodból rekedt legyen csak betegségekkel lehet elérni, de akkor majd köhögsz is mellé meg a többi. Nem hiszem hogy akkor is szeretnéd még. Nemrég halt meg egy rokonom torokrákban, neki is szép rekedt hangja volt.
2011. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Legbiztosabb recept: Napi egy üveg whisky, és kb. 2-3 doboz cigi.

Nem egy énekesnek lett ilyen a hangja emiatt, saját bevallása szerint.

2011. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
oké....elég észlény vagy már ne haragudj...majd rájössz,mikor úgy szétb@sztad a hangodat,hogy megnémulsz és hiába műtenek meg,sz@rt se ér majd...
2011. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Betegségek, vagy sérülések okoznak rekedt hangot. Ezek könnyen okozhatják a hang elmenését is. Ez elsőre jó poén, de ha kiderül, hogy semmi sem használ, és úgy maradsz, akkor már hiába sírsz.

Te tervszerűen nem tudod magadnak elintézni, az orvosok meg nem fogják neked megcsinálni, mert azzal kárt tennének benned.

2011. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igyál sokat és cigizz még többet!
2011. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tudok segíteni!

Csináld ezt: pirìts meg cukrot, majd kb. 2dl. Vizet forralj 5 percig, úgy hogy belerak egy egész fej vöröshagymát.( ennek nincs szar ize ne ijedj meg! Amugymeg ez nem hulyeseg en is enekelek, es pl. Korn- hoz kell az eros rekedt hang!)

2013. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem alapból mély alt hangom van, és nem dohányzok. De a cigi tényleg mélyít a hangon. Viszont a dohányzás miatt az énekhangot el is lehet veszíteni örökre. Úgyhogy fogadd el a hangodat olyan, amilyen. Nekem pl. a hangom annyira alt és rekedt hogy nagyon nehéz a dalválasztás, mert magasan nem tudok énekelni max középhangon. Meg mikor nagyon mélyen és rekedten torokból éneklek, akkor megeröltetem a hangszálaim és hamar leszek beteg. 16/L
2015. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!