Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik cég terméke a minőséges...

Melyik cég terméke a minőségesebb, FLP vagy Ökonet?

Figyelt kérdés
Szeretnék táplálékkiegészítőket szedni.Egyik barátom flp-s,másik ökonetes.Mindkettőjükben bízom,mégis melyiket válasszam?Amivel elkezdem,annál maradok.Van valakinek tapasztalata?
2011. febr. 13. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy nyelvtannáci, de ez mád nekem is sok.


Minőségibb.


Ja, hogy ON is legyek. Bemész a Tescóba, és kiszolgálod magad. MLM-ből semmit. Ha ismerősöd, akkor duplán semmit.

2011. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek a nyelvtanjával van nagyobb baj.A kárpát medencében ez így helyes.Ja,nálunk nincs Tesco sajna.És a kérdésem nem az MLM-ről szólt.
2011. febr. 13. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Az lehet, de a forma itthon elavult. Én még nem hallottam. Elnézést tudatlanságomért!

Ha nincs Tecsó, akkor Aldi.

Az MLM pedig a lényeg. Attól hogy a barátaid, és bízol bennük, attól még tény, hogy bizonytalan eredetű gagyit akarnak rádsózni, mert kimosták az agyukat.

2011. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te tudsz mindent az MLM-ről?
2011. febr. 13. 19:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérj katalógust, olvasd el a leirásokat, és tudsz dönteni.
2011. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az mlm nagyon jó vállakozási forma és az összes mlm cégnek jók és minőségiek a termékei. szerintem úgy válassz, hogy nézd meg h melyiknek milyen termékei vannak és amelyikre igazán szükséged van, azt válaszd.
2011. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kerdezo, mindket ceg megbizhato termekkel szolgal.

Erdemes lenne, szerintem, az szerint is dontened hogy mi celbol szeretnel taplalek kiegeszitot hasznalni: betegseg, imunrendszer erosites, plus energia, sportolsz, stb. Es az ar-ertek arany figyelembe vetele sem elhanyagolhato. Egy masik szempont az is lehetne hogy kikerd azon szemelyek velemenyet akik mar hasznaltak/hasznaljak az altalad kivalasztando termek(ek)et, lehetoleg csak fogyasztok legyenek, ne csupan forgalmazok, gondolom erted miert mondom ezt.

En is hasznalok taplelek kiegeszito termeket, mgelegedessel, nem irom ide melyiket, nem ettol az emliett ket cegtol. Attol hogy MLM-rendszerben forgalmazzak meg lehetnek nagyon jo termekek, sot!

2011. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én nem ismerem az ökonete,de az flp -t használjuk 5 éve és csak ajánlani tudom.én nem ebből élek,nincs érdekem,csak neked szeretnék segíteni.
2011. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem flp.
2011. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ettől jobb is van! NPCRIZ! Írj privit ha érdekel!
2011. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!