Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik márka melyik terméke...

Melyik márka melyik terméke volt nektek a leghatásosabb ráncok ellen? + hatásos arcfeszesítő?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után láttatok változást? Nekem a szememnél vannak ráncok, illetve már elég "mély" a mosolyráncom is...

Kicsit "plötyi" is már az arcom, valami klassz hatásos arcfeszesítő krémet ajánlanátok?

Köszi!


2011. okt. 2. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyat keress, amiben van hialuronsav..googleba olvass utánna hogy mire is jó :) Valamint kozmetikushoz kellene elmenned!!!


21L

2011. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vok jah és minden reggel-este használj szemkörnyékápolót
2011. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen mélyhidratáló megteszi és néha kozmetikusnál glikolsavas hámlasztás (nam szárít, és gyorsabban megújul a bőröd).

Ezen kívül (és az egyik sem oltás, komolyan mondom!!!!):

- szemkörnyéki ráncok ellen elsősorban szemviszgálat, mert sokaknál azért van, mert rosszul látnak és sokat hunyorognak, úgy, hogy közben észre sem veszik.

- nyáron napszemüveg, mert a legtöbb ráncot az uv károsodás okozza, és ez hunyorgással kombinálva biztos hatást ígér rövid időn belül

- szoli abszolút kerülése

- általánosan a ráncok ellen MINIMUM 2 liter víz naponta, és megfelelő mennyiségű c vitamin, ami a legerősebb antioxidáns

- megereszkedett bőrre a leghatásosabb az arctorna, nem a feszesítő krémek (feszesítő krémnél ezerszer többet ér egy gyümölcssavas hámlasztás a kozmetikusnál havonta)

2011. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Valóban keveset iszom, ezen akkor változtatok (látszani fog majd az eredménye?).

Avonos éjszakai szemránckrémet használok, ill. nappali 15 perces vitaminos arcpakolást, de eddig nem vettem észre, hogy hatna.. :(

22 évesen pedig elég gáz a plöttyedt pofi + a szemránc...


Tudom, változó, de kb. mennyibe kerülnek ezek a "fiatalító" kozmetikai kezelések?

2011. okt. 3. 12:02
 5/7 anonim válasza:

én ezeket a márkaneves vackokat most már kinevetem..:D

édesanyám most töltötte be a 46. életévét, napi 1 doboz cigit elszív. nem elég, hogy a cigi drága de még a legkülönfélébb dolgokkal (a piacon a legdrágább csodakrémekkel együtt) mindent kipróbált már..


anyukámnak valóságos árok volt minden ránca, de nemrég elmentünk a patikába véletlenül meghallottunk h a patikus odaszól egy nőhöz, hogy hozhatja-e a "csodakrémet". nem is lettünk volna nőből ha nem kérdezünk rá:)


egy egyszerű 350Ft-os normál kiszerelésű krém, amibe nem tesznek semmi különösebbet, mint minden más krémbe csak a felesleges maszlagot (pl: DNS alapú újrafeltöltő gél a füled mögött lévő kispolcról) csak az alapvető vitaminokat keverik össze a patikában. anyukámnak 3 nap alatt (nem azt mondom, hogy elmulasztotta, hiszen a természetet senki sem tudja becsapni) de szinte láthatatlanná váltak a gödröcskék.


és mondom nem 4-5000ft hanem 350ft.. nem kell minden reklámnak bedőlni

2011. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Húúúú de jól hangzik! És mi ennek a csodakrémnek a neve? Már ha van neki.. :D
2011. okt. 3. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:

A "fiatalító" hámlasztó kezelés kb 3000ft alkalmanként, olcsóbb, mint egy sima kozmetikai kezelés.

Amit az előző ír, a patikai e vitaminos hidratáló krém az tényleg jó, de önmagában nem tesz csodát. Viszont a vízivás és a c vitamin igen.

Szerencséd van, mert a bőr megújul, tehát a te korodban ez még egy visszafordítható folyamat.

És az arctorna az nagyon jót tesz, ha hajlamos a bőröd megereszkedni, ezt komolyan mondtam, otthon is tudod csinálni, adtak ki egy könyvet arc(sz)építés címmel, abban le vannak írva a gyakorlatok pl, de ez egy 80-as vagy 90-es évek beli könyv, azóta lehet, hogy van újabb is, nekem ez van meg.

Önmagában a kenceficék sajnos nem sokat érnek, hidratálni tudják a bőrödet, de látványos javulást csak az életmódváltás hozhat...

2011. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!