Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Létezik olyan természetgyógyás...

Létezik olyan természetgyógyászt, aki kevés alkalommal nagy eredményt tud elérni akármilyen problémában?

Figyelt kérdés
Nekem a látásommal lenne gondom, és arra lennék kíváncsi hogy van-e olyan természetgyógyász, aki (a körülményekhez képest) nagy hatást tud elérni, kevés alkalommal... Lehet akupunktúrás, gyógyító, és mindenféle is, csak ha ismertek ilyet, lécci írjátok már meg a nevét privátba vagy itt, légyszi...
2011. febr. 19. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó pénzért tele lesz önként vállalkozókkal az oldal mindjárt. Azt sem írod le, hogy mi a baj a szemeddel. Komolyan a csodákban hiszel? Fel kéne nőni..
2011. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt javaslom neked - bár nem tudom, mi a baja a szemednek -, hogy először is egy hagyományos orvossal készíttess egy nagyon alapos diagnózist. Utána, ha olyan a probléma, akkor gondolkodhatsz természetgyógyászban. De vannak olyan problémák, amit egy lelkiismeretes természetgyógyász nem vállalhat el. Ehhez kell a pontos diagnózis.

És ezzel most nem a természetgyógyászok ellen beszélek, mert én is az vagyok. De vannak olyan szervek (pl. a szív, az agy, és a szem is), amelyek esetében nem mindig tehet sokat önmagában egy természetgyógyász.

Az, hogy sok, vagy kevés alkalommal kell menned, az pedig a problémától függ; illetve attól, hogy milyen gyorsan jelentkezik valamiféle változás.


Szép estét neked!

ParlanDo

2011. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szemem +5 dioptriás, a jobb szemem kancsal és tompalátó :S ezek a problémák vele sajnasajna...
2011. febr. 21. 08:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, igen... ez az a terület, ahol érdemes orvoshoz fordulnod. Nagyon biztonságos és eredményes műtétek vannak. Megértem, ha idegenkedsz tőle, de átélni nem olyan szörnyű, mint előre belegondolni.

És mondom, én magam is természetgyógyász vagyok, tehát nem az alternatív gyógyászat ellen beszélek. De én például nem vállalnálak el, és azt gondolom, kuruzsló az a kollégám, aki azt mondja, hogy ilyen helyzetben tud segíteni.

Azonban a műtét után, utókezelésre érdemes már természetgyógyászhoz menni.

2011. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen, csak olvastam egykét okosságot a műtéttel kapcsolatban, pl. hogy visszaromlik a szem, plusz én a természetes gyógymódok híve lettem nagyon, mióta elkezdtem csinálni az úgynevezett látástréninget, mert már javult tőle a szemem 1-2 dioptriát, még szemvizsgáló gépen is ki lett mutatva.

Egyébként olvastam (bocsánat ha ez reklámnak számít) Dr. Budai Anikóról, és felis hívtam és aztmondta hogy javulhat a szemem akkupunktúrás módszerrel, meg le van írva, hogy 6 alkalom után javul 1-1,5 dioptriát, meg a kancsalságot is tudja orvosolni, és reális lehet mert a tompalátást már nem garantálja :) nemtudom, ha véletlenül te mint ugyancsak természetgyógyász ismered őt, vagy az akkupunktúrás módszert, tudnál mondani róla néhány szót?

2011. febr. 21. 14:41
 6/6 A kérdező kommentje:
*még most is csinálom a látástréninget, és javul is tőle a látásom, csak kicsit lassan. tudom, időm mint a tenger, csak én ilyen vagyok... és ezért szeretnék mellette ilyen kezelésekre járni :)
2011. febr. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!