Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Volt mar valaki Szfvaron dr....

Volt mar valaki Szfvaron dr. Banfalvinal vegbel repedes panasszal? Meggyogyult? Ismertek ilyen problemara termeszetgyogyaszt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
befigyelt a seggbekuki??? :P
2010. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem voltam, de tervezem a budapesti rendelésén felkeresni.
2010. febr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elsö valaszolonak izenem, ha ilyen viccesnek talalja a helyzetet, legyen benne resze!
2010. febr. 18. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a második vagyok, ha gondolod írhatsz privit, én is ezzel a betegséggel küszködöm, és nagyon szeretnék végleges megoldást találni rá.
2010. febr. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Igaz régi a kérdés, de én is keresgetek ez ügyben. Én hozzá járok már pár hónapja. Azt hittem aranyerem van, már nem bírtam a fájdalmat, így elmentem hozzá. Kiderült, hogy végbélrepedésem van és a kis verejtékmirigy van begyulladva. Kaptam kúpot, kenőcsöt, tornáztatni kell, egészségeseket enni és sokat inni. Jól voltam egy darabig, de valahogy újra és újra előjön a probléma. Most 2 hete úgy jártam, hogy antibiót kaptam a náthámra, ami megfo..atott és kihozott egy gombás fertőzést elöl és hátul és és felsebződtem. Hát a poklok poklát álltam ki, ezt a fájdalmat senkinek nem kívánom. Már kicsúszott a számon, hogy így nem akarom leélni az életemet, meddig fog még ez tartani. Ha van még kérdésed, írj privit, kíváncsi vagyok Te hol tartasz és hogy vagy!!!!

2011. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam Bánfalvi dr-úrral.Azt hittem aranyerem van,megállapította,csak végbélrepedés.Kaptam kúpot,kenőcsöt,tornáztattam szerinte jobb lett,csak én éreztem változatlannak.Közben másik orvosnál is voltam,aki szerint aranyerem van.Mind2 műteni akart,ebbe nem mentem bele(,szerintem csak pénzt akartak) utana jött volna a kifogás,hogy a műtét se garancia a gyógyulásra,kiújulhat.Mindent megmagyaráznak.Úgy sem tudom bizonyítani az ellenkezőjét.Remélem nektek tud segíteni.
2012. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!