Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel lehetne segíteni az...

Mivel lehetne segíteni az enyhe felfázásos tüneteken?

Figyelt kérdés

Tegnap óta gyakran van vizelési ingerem, és néha előfordul, hogy hiába megyek wc-re, nem jön semmi. Amúgy a vizeletem nem csíp, nem fáj a vesetájékom, se semmim. A vizeletem napi mennyisége normális.

Igazából az zavar, hogy miután elmegyek pisilni, és kinyomok magamból mindent (a végét is kierőltetem), közvetlenül utána is van még vizelési ingerem, ami miatt tegnap pl. elég nehezen tudtam elaludni.

Nincs valami tea, vagy egyéb könnyen beszerezhető dolog, ami enyhítené ezt?

20L


2011. febr. 22. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamillatea, sok folyadék.
2011. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak gyógymódok:

[link]

2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tőzegáfonya. Lehet kapni kapszulában és teában is.

Medveszőlő tea, ami nagyon jó és sok sok folyadék, hogy átmossa a vizelet elvezető rendszeredet és kimossa az esetleges kórokozókat.

Ha nem múlik menj el egy vizelet vizsgálatra nehogy felszálljon a fertőzés a vesék felé.

Jobbulást!

2011. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg hólyaghurutod van. Igyál sok vizet, vagy gyógyteát, a folyadék felhígítja a tömény baktérium állományt, és kimossa a hólyagbó, a húgycsőből. A folyadék ne legyen szénsavas, cukros, vagy alkohol.Az irritáló kávé, és a cukros tea most maradjon ki, szintúgy az erős fűszerek. Kívánatos ilyenkor az ágynyugalom, a meleg bugyolálás, pihenés.Jó hatású a petrezselyeből főzött tea,/ kíváló vízhajtó,gyorsítja a baktériumok távozását/a medveszőlő levél, és a fekete retek leve.A tőzegáfonya és a vörös áfonya kivonatok is nagyon jót tesznek. Ülőfürdő: kamilla, cickafark, és zsálya szárított leveleivől egy jó nagy marékkal áztass le egy órára, majd melegítsd meg, de ne forrald fel. Szűrd le, és a főzetet/ kb.1 liternyi/, öntsd egy lavór meleg vízhez. 20 percig ülj benne, ha hűl, engedj hozzá meleget.

A hólyaggyulladás az elengedés testi megfelelője. A problémát a párkapcsolatodban kell keresni. A vese az egyik méregkiválasztó szervünk. Ha erre nem képes, azt üzeni testi szinten a lélek, hogy a párkapcsolatod zűrös volta miatt nem tud megtisztulni, feltorlódik a lerakódás, nem tud szabadon távozni. Sérült emberi kapcsolatok állnak a háttérben. Visszafojtod az érzéseidet,nem tudod elmondani, ami bánt, ezért inkább a testen belül halmozol.

2011. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!