Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Operacios heget mivel lehet...

Operacios heget mivel lehet kezelni, hogy ugymond "szebb"legyen, es ne annyira szembetuno?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kezelést nem tudom. annyit tudok, hogy az első évben vigyázni kell arra, hogy kevés nap érje. mert ha pl. leég, akkor sokáig csúnya marad a heg.

de igy is minimum egy év lesz, mig kifehéredik. most gondolom rózsaszines árnyalatú

2011. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

gyógyszertárban kérj ilyet,vény nélküli


[link]


sebkenőcs,nekem vakbélműtét utáni sebet nagyon szépre gyógyította,naponta kentem vele 3 hónapig,alig látszik,de jó akármilyen sebre is

2011. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a contractubex vált be nagyon!
2011. febr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen,rozsaszines,csak az a baj,hogy a mellkasomon van,es szinte minden bluzom alol latszik,es egyaltalan nem kicsi...semmi onbizalmam miatta :((
2011. febr. 23. 09:24
 5/13 anonim válasza:
létezik hegmasszázs,na persze nem úgy kell elképzelni mint egy hátmasszázst, egy gyógytornászt kérj meg mutassa meg! kérdezz rá szakembertől akárhogy nem lehet csinálni mert szétnyílhat a heg!!napi pár percet kell masszírozni és jelentősen javul a "látvány" :)
2011. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Contractubex-et hasznalok en is,a nogyogyaszom irta fel a csaszaros hegemre,es azt hasznalom erre a hegre is.A csaszaros hegem kevesbbe zavar,mert nem latja senki,de a masik...es sajnos ettol a kenocstol nem javul a helyzet :(
2011. febr. 23. 09:27
 7/13 Mobilchip válasza:
Biotron fényterápiával elhalványítható a heg.
2011. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
sajnos ez nem múlik el akár mivel kened végül is az is te vagy nem kell szégyellned egészség legyen az a lényeg a többi nem számít ezt tapasztalatból mondom nekem a nyakam vágták el igaz nagyon nehéz volt bele törődni , de mára sikerült
2011. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is a contractubexre esküdtem, de a plasztikai sebészem a cicaplast-ot javasolta. Naponta többször, gyengén bemasszírozva kell használni.Recept nélkül kapható a gyógyszertárban.
2011. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A napi többszöri kenegetésen kívül, nagyon sok türelem kell, mert legalább egy évnek kell eltelnie a műtét után és csak azt követően kezd elhalványodni.
2011. febr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!