Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Acer Aspire One zg5 netbookhoz...

Acer Aspire One zg5 netbookhoz Windows 7 operációs rendszert hol találok?

Figyelt kérdés
Üdv. netbookomhoz keresek Windows 7 operációs rendszert,nem tudom az "átlagos" win7,ami nagyobb laptopokhoz van kompatibilis-e a képernyőméretével az én netbookomnak. Ugye 1024×600 kijelzője van,8,9" CristalBrite WSVGA átmérőjű. Segítsen valaki pls! köszönöm
2011. okt. 25. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó. Az op.rendszereknek mindegy, hogy mekkora a laptopod kijelzője.
2011. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én programokat torrent oldalakról szedek, ahogy Win 7-eket is. Loader-rel aktiválom és kész, használhatom.


Windows 7 Starter – csak netbookokra és notebookokra előtelepítve, korlátozásokkal.

Windows 7 Home Basic – fejlődő országokban.

Windows 7 Home Premium – otthoni felhasználásra.

Windows 7 Professional – professzionális és üzleti célokra.

Windows 7 Enterprise – nagyvállalatoknak mennyiségi licenccel.

Windows 7 Ultimate – a legbővebb kiadás, az összes funkcióval.

Windows Thin PC - Egy Windows 7-re épülő új rendszer régi gépekre, nagyvállalatoknak mennyiségi licenccel



Én nem hinném, hogy van kijelző-korlát, de Ultimate-et pl. nem valami értelmes dolog netbook-ra rakni, mert minek?

Neked a Basic-et, vagy a Home Premiumot ajánlom.


[link]


Torrent oldalakról bármelyik letölthető.

2011. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Áhh dejó köszönöm szépen!!:)
2011. okt. 25. 21:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés! 64 bitest vagy 32 bitest ajánlotok? x64 vagy x86? 1GB ram van benne, 120GB winchester, Intel Atom N270 1,6 GHz processzor.
2011. okt. 25. 21:34
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Mindenképp 32 -bites -t. De leginkább én XP-t ajánlanák rá, lényegesen gyorsabban menne rajta.
2011. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!:)
2011. okt. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!