Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az asztmagyógyszerem semmit...

Az asztmagyógyszerem semmit sem használ, és holnap fontos versenyem lesz . Mit lehet tenni a gyors elmúlasztása érdekében?

Figyelt kérdés
(az előbb említett gyógyszer a ventolin )
2011. febr. 23. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit az asztma nem múlik el egyik napról a másikra.

Ha a ventolin nem hsznál menj vissza a dokifhoz és kérjetek másikat.

2011. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak az a gáz hogy holnap muszáj mennem iskolába mert a továbbtanulásom a tét,de ha ilyen sz.rul vagyok akkor úgysem mehetek.Dokihoz nincs időm menni sajnos...de ha nem javul akkor lehet ,megfogadom a tanácsodat :..ügyelet :SSS

(köszi)

2011. febr. 23. 17:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak félek a dokitól...mióta megkínáltak kúppal és injekcióval....inkább próbálom megoldani itthon,átvészelni és általában másnapra jobb lessz ,de ez már néhány napja előjött ....valószínű ,hogy megfáztam vagy huzatot kaptam :(
2011. febr. 23. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az asztma nem játék, tudod,hogy bele is halhatsz?
2011. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nah elmentem dokihoz vénásat kaptam de jobb mint a kúp :D most kicsit megint rossz lett de felírtak 3 gyógyszert talán ez segít :)


tudom hogy belehalhatok ,de a versenyen pedig konkrétan az életem,továbbtanuláson...ha nem mehetek iskolába akkor pedig bukom a versenyt (ezzel együtt a másik 2 csapattagot is cserbenhagyom)és pénteken szóbeli felvételi,és nem szeretnék halasztani :S

de a lényeg h most már túl vagyok rajta :)

2011. febr. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!