Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valami házi praktika...

Van valami házi praktika inhüvely gyulladásra? Krémekből, kenőcsökből melyik a legjobb? már kész patika van itthon.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, nekem csak az segít, ha nyakig befáslizom, hogy véletlenül se mozduljon, és ~12 óra alatt elmúlik :)

Kentem mindenféle kenőccsel, csuklóspeces dokinál is voltam vele, de a fásli a legjobb :D

2011. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyászati segédezközök boltjában lehet kapni rá, merevítőt, amit gipsz helyett hordhatsz. Egyébként az a legjobb, ha begipszelik.
2011. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a fáslizás és a pihentetés szokott segíteni, és aránylag elég gyorsan - kb. 1-2 nap.

Legutóbb már annyira zavart és fájt (csuklómban szokott lenni a gépeléstől), hogy bevettem egy algoflex izom-izület vény nélkül kapható nagyon jó kis gyógyszert, és lehet az is segített, hogy pár órán belül szinte el is felejtettem, illetve utána sem fájt újra annyira. Még egy kis pihentetés, és teljesen rendbejött.

2011. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindekinek a válaszokat.lehet hogy gipsz lesz belőle mert nekem már 3 -dik hete tart.már harmadszor van a kezemben.és semmi megeröltetőt nem csinálok mert gyesen vagyok.
2011. febr. 24. 00:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Három hete fáj és nem mentél vele orvoshoz?! O_o Ügyes. Gipsz. Nem fog magától egyhamar elmúlni, szóval ne nagyon halasztgasd szerintem. Fásli meg gyógyszer nagyon jó, hogyha csak kicsit erőltetted meg gépelés pl, ahogy valaki írta. Nekem akkor fájt, amikor fénymásoltam egy szép nagy könyvet, és nyitottam, csuktam, fordítottam a könyvet, lapoztam... pár napig nem erőltettem, elmúlt, mert az semmi volt. Apukámnak volt anno rendesebb, már nem tudom mitől, de neki is rögzítve volt, bár talán nem gipszelték, csak fáslizták, de azt elég mereven. :D
2011. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. febr. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!