Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ajakbalzsam?...

Melyik a legjobb ajakbalzsam? Esetleg otthoni praktika?

Figyelt kérdés
Szinte az osszes nivea labello neutrogena vaselin-tol kezdve a legdragabb clarins-ig mindent kiprobaltam es nem hogy apolna de szarazabba teszi az ajkam.. Kinek mi valt be? Koszonom.
2009. nov. 23. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

A legjobb - és házi - módszer, hogy bekened mézzel az ajkaidat és hagyod legalább fél óráig rajta. Gyorsan hat és nagyon jó eredménye van.

(Lenyalogatni nem szabad - esetleg utánna, ha nem figyelsz a kalóriákra)

2009. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
mézet én is szoktam, én egy gagyi no name szőlőzsírt használok, mert a labello nem jön be, az nekem is szárítja. A szőlőzsírok jelentős százaléka vazelin, úgyh nem értem, az hogy tudja kiszárítani a szád, mikor nem volt más, én is azt kentem rá, és jó. de nivea krémet is szoktam rá kenni, vastagon.
2010. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Takács Jánosné ***** válasza:
ha nagyon száraz akkor estére egy kis disznó zsírral kend be.
2012. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!