Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bőr alatti, kitapintható,...

Bőr alatti, kitapintható, feltehetőleg rosszindulatú daganatot kezelhetem Bioptron lámpával?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

he????

bör alatti daganatok álltalában zsír vagy izomcsomók szoktak, lenni amik nem rákos elváltozasok. de még ezt is megnézeti a dokival, ha meg tényleg rosszindulatu akkor ki kell müteni, amilyen gyorsan csak lehet.

2009. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Te jól vagy???

Nem biztos, hogy rosszindulatú - de MINDENKÉPPEN és AZONNAL rohanj el orvoshoz, hogy nézze meg!!!

Azt a lámpát meg... majdnem mondtam valamit. Használd diszkófénynek: másra nem jó.

2009. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy egy nyirokcsomó duzzanat. Bármi lehet, igen, lehet pl. limphoma (nyirokcsomó daganat ) is, vagy csak egy zsírcsomó, de ismeretlen dolgot nem kezelünk házilag semmivel. Fordulj a háziorvosodhoz, ő eldönti hová küld tovább, ha egyáltalán kell küldeni valahová, lehet nincs semmi bajod.

A daganatok lehetnek rossz-vagy jóindulatúak, ez nem azon múlik hogy szép-e vagy sem, hanem hogy milyen sejtekből áll, amit az orvosok derítenek ki, nem házilag döntünk el. Most hirtelen csak ennyi jutott eszembe, a lényeg az egészből, hogy menj el a háziorvosodhoz először. üdv.: ili

2009. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy rosszindulatú-e, szövettani vizsgálattal lehet csak megállapítani. Nekem is van ilyen a karomon már vagy 10 éve. Annak idején persze én is a végrendeletemet fogalmaztam, de aztán közölte az orvos, hogy ez egy kis zsírcsomó, és ha zavar, vetessem ki, ha meg nincs útban, ne piszkáljam.
2009. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Ártani nem használ!

Ennyi embernek már talán hinni fogsz, és megnézeted szakemberrel, ezeket pedig úgy hívják orvos.

2009. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy mit kellene csinálni vele, hanem azt, hogy használható- e bioptron lámpa rá. És valaki olyan válaszában bíztam, aki jobban ért ehhez a lámpához, mint én.

Nem rólam van szó és látta orvos és időskor miatt nem operálják meg.

De köszi az eddigieket, csak ezekkel semmire nem mentem.

2009. febr. 15. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Drága Kérdező, amíg azt írod hogy "FELTEHETŐLEG" ROSSZINDULATÚ, addig senki nem fog tudni válaszolni Neked, mivel számít hogy jó- vagy rosszindulatú. Így hogyan is kaphatnál - számodra - megfelelő választ???!!! ili
2009. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Köszönöm a 0%-os lepontozást.

Akkor próbáljuk talán meg egy hasonlattal: a Bioptron lámpa annyit ér a daganatok kezelésében, mintha egy szál csillagszóróval akarnál 3 fogásos ebédet főzni 6 személyre.

Így érthető?

Az a lámpa csak hangulatjavításra használható - annál, akire hat. Az is valami - de ehhez egy kicsit drága. Jobb lett volna az árát inkább ORVOSI kezelésre költeni.


Amúgy mit mondott az orvos? Milyen daganat ez?

2009. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

sZIA!


Lehet használni jó és rosszindulatú daganatra is.Az igaz, hogy a lámpa nem azt jelenti, hogy ne forduljunk orvoshoz, amint olvastam itt nem erről van szó.Én ott dolgozom.Nagyon sok betegséget kezeltünk akár csak lámpával akár gyógyszer és lámpa.Vannak dolgok amit meggyógyit és van amiben segít.Akár abban, hogy elkerülj egy műtétet, vagy tovább érezd jól magad.Ártani nem árt.Bármiben szívesen segítek

2009. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet használni ezt a lámpát, de nem javít objektíven a beteg állapotán.

A rosszindulatú daganatos betegségekben szenvedők (és a családjuk) mindent megvesznek,

amiben hisznek,

vagy valaki azt mondja nekik,

hogy ez jó,

meg, hogy nem rossz,

meg hogy lehet , hogy jó.

A placebó hatás itt is működik-legalább- is átmenetileg.

Ha a beteg, és a hozzátartozó hisz ebben, akkor kár "harcolni", mert álláspontját úgy sem tudjuk megváltoztatni.

Hasonlóan, mint az ateista 60 éves embernek is beszélhet bármely felekezet papja.

2009. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!