Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szemölcs és/vagy anyajegyeke...

A szemölcs és/vagy anyajegyeket hol távolítják el? A bőrgyógyász nem volt hajlandó mivel egyik sem rosszindulatú de akkor hol ha a magánrendelést nem nézzük? Szeged

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket a sebészeten szedik le.
2011. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj másik bőrgyógyászhoz, simán leszedik esztétikai okokból is, vagy ha mélyebben kell hozzá vágni, mert olyan jellegű anyajegy, hogy nem lehet lézerrel kiégetni, akkor továbbirányítanak sebészhez. Én csak megnézetni szoktam évente az anyajegyeimet, mindegyik teljesen jóindulatú, és a doki saját magától ajánlotta fel, hogy ha bármelyik zavar engem, akkor leveszi, de én nem éltem vele. A bőrgyógyászod vagy nagyon túlterhelt, vagy csak kedve nincs hozzá. Keress másikat!
2011. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem a bőrgyógyász vagy sebész jókedvén múlik a dolog. Esztétikai okból állami egészségügyben térítésmentesen nem lehet anyajegyet eltávolítani. Az más kérdés, hogy sokszor megteszik, de ez tulajdonképpen jogi értelemben biztosítási csalás.
2012. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!