Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen krém segítene egy...

Milyen krém segítene egy allergiás reakción?

Figyelt kérdés

A kissrác 5 éves. és elvileg a gyapjaslepke hernyójának szőrére allergiás. Most volt itt a környéken egy nagyobb favisszametszés, és az egész teste kiütéssel van tarkítva, ami rohadtul viszket neki.

Már annyira szétvakarta magát, hogy az egész össze van folyva egy hatalmas kelésként.

Ágyéka, hasa, háta hónalja, karja nyaka, lábszára...


Mit lehetne csinálni?

Fenistil ideig óráig hat, körömvirágnál is valami erősebb kéne.


2011. márc. 1. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

calcimusc ampullát vagy tablettát nem ivott még?

az segítene szerintem.

2011. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szervezetbe került allergiát okozó anyagokat minél előbb ki kell hajtani. Gyorsabb munkára kell késztetni a májat, és a vesét. Tisztító növényekből állíts össze egy keveréket, s ebből fogyasszon naponta 3x egy-egy csészével.Gyógynövények: aranyvessző, apróbojtorján, csalán, bodza, gyermekláncfű, ezerjófű, mezei zsurló.

Az aloe vera húsos levele is kellemesen hűsíti a kivakart bőrt. Vágj le egy darabot, szeld ketté, és a nyálkás nedvet kend a viszkető piros bőrre. Rajta is hagyhatod. A levágott levéldarabot pár órán belül használd fel.

2011. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fu, köszönöm a gyors választ, öhm..

a teakeverékesnél az a bajom, hogy Németországban ezeket nem tudom beszerezni :( mondjuk otthon sem nagyon....


mindjárt utánanézek a tablettának..

2011. márc. 1. 17:06
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Nem is tudtam, hogy a kálcium az allergiás reakciókra is jó.


Már szóltam az anyukának, holnap mennek az orvoshoz evégett, hogy kérjenek.

2011. márc. 1. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Németországban nincsenek gyógynövény boltok?
2011. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az arab-obolben is lehet gyogynovenyt kapni, es eppen Nemetgyartmanyt pl.

De aloavera biztosan van. Kulsoleg lehet hasznalni ugy, mint elottem is tanacsoltak, aztan irany az orvos!

2011. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha testszerte van akkor mindeképpen orvos. Nagy felületen nem szabad fenistilt használni. A méregtelenítés már sokszor leírtam , hogy egy marhaság. Folyamatosan csinálja a máj és a vese. Ráadásul ezek a szerek nem bevizsgáltak ki tudja mimvan még bennük, én nem tenném ki ilyen rizikónak a gyermekemet.
2011. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

NEm is az hogy nincsenek boltok hanem a latin nevüket jelenleg még nem tudom, ill ez a gyerek soha nem fogja meginni azt a teát.


Jelenleg fenistillel kenjük :S

Viszont most az a gondolat van, h lehet hogy az antibiotikum mellékhatása, mivel mostanában elég sokat kaptak a gyerekek, mert nagyon betegesek.

2011. márc. 2. 00:23
 9/9 anonim ***** válasza:

00:23

Ha priv.ben irsz Nekem ezekrol a betegsegekrol, akkor megprobalok segiteni.

2011. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!