Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csontkovács tudna segíteni...

Csontkovács tudna segíteni vagy masszőr?

Figyelt kérdés
ugrál a vállam gyerekkorom óta , mostanában gondolkoztam el rajta hogy ez lehet nem jó
2011. márc. 8. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Ezt úgy érted, hogy ki tudod ficamítani, ha akarod?

Csak hogy értsd, gyógymasszőr vagyok, azért kérdezem.

Mert ha igen, az nagyon sok problémát okozhat.

Érdemes lenne elmenned ortopédiára, és megmutatni!


Ha csak recseg, bár az sem jó, még nem akkora probléma. Nekem is recseg. Bár a porcnak nem használ.

Szerintem ha masszőrhöz mégy, akkor válassz gyógymasszőrt, mert csak mi tanulunk reumatológiát ortopédiát stb. Ha meg csontkovácshoz mégy, azok is tudják a dolgukat.

De egy sima ortopédus is megmondja, és az még pénzbe sem kerül. Csak időbe.

2011. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lazák a szalagok a válladban. Ortopéd szakorvoshoz be kellene jelentkezni egy vizsgálatra.
2011. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyikhez se menjél szerintem! Ortopédia és egy gyógytornász segítségét kérd, én ezt javaslom.
2011. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy ha egyenesen állok , és horizontálisan előrenyujtom a kezem akkor ilyne 45 fok körül ugrik egyet a vállam 50 fok körülig nem jár fájdalommal , olyna mintha "két fogaskerék lenne és 45 fok nál hiányozna pár fog és csak csúszna rajta " , héten megyek gyógymaszörhöz megnézem mit mond rá , ortopédia túl sok idő (3 hónap)
2011. márc. 27. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!