Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a német gyártmányú polarizált fényű lámpáról (Energielampe)? Csak a konkrét tapasztalatok érdekelnek, az írjon, akinek van ilyen vagy használta!

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 00:53
 1/2 anonim válasza:
Nézd ! Amit a Z elad 300-600 ezer forintokért, azt egy ember össze tudja rakni pár százasból ! Én is csináltam polarizált fényt 2 tükörből középiskolában, benne is van a Holics László tankönyvben. Az más kérdés, hogy messze nem akkora gyógyító hatású mint amekkora hírbe hozza az eladó cég. Meg lehet vele gyógyítani bőrkeményedést pl, de ezért ekkora pénzt kiadni.
2011. márc. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na, nekünk PONT ez van. Olcsó bioptron utánzat, hatásáról még nincs konkrét tapasztalatom, de kicsit gagyi kiadás. Tudod, olyan "kínaias". Ha német, ha nem, hááát... nemtom. Mamám vett reklámbemutatón, én nem vettem volna meg xDDD
2011. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!