Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Begyulladt a piercingem,...

Begyulladt a piercingem, tudtok rá valami természetesebbet a steroidos sprénél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol van a piercinged. Betadine oldattal ecseteld, és tartsd tisztán, szárazon (na ezért írtam, hogy nem mindegy, hogy hol, mert ez mondjuk a szádban vagy az orrodban aligha kivitelezhető).
2011. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca. ***** válasza:
nem mindegy ám milyen pc, de tengerisós vizes oldattal mosogathatod. esetleg kamillateával is (rendes kamillából).
2011. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári alkohollal, kamillával, betadinnal, e-vitamin kapszulával, körömvirágkrémmel.
2011. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok trollkodni, de trollkodni fogok. A piercingben semmi természetes nincs. Akkor mire fel vagy kényes, hogy mivel kezeled a gyulladást?
2011. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én kiszedtem :S
2011. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fülben van, porcban és azért gyulladt be mert véletlen belekaptam.
2011. márc. 16. 17:39
 7/8 szamóca. ***** válasza:

csatold el a hajad és ne aludj azon a felén most pár napig.

igazából minden jó amit eddig írtak, annyit tennék még hozzá hogy betadinból semmiképp se a krémet használ,d csak az oldatot. krémet pcbe ne kenj. nekem a legjobban a tengerisós oldat vált be.

2011. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éjszakára tehetsz rá körömvirág kenőcsöt, de napköben inkább tnyleg a fertőtlenítős, Beadine-os lehetőségeknél maradj, nehogy elfertőződjön. Nekem a köldökömben gyulladt be egyszer,nagyon kellemetlen volt.
2011. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!