Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kisfiamnál tegnap állapította...

Kisfiamnál tegnap állapította meg a háziorvosa, hogy kicsit begyulladt a füle. Mára feldagadt a füle. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Van melegíthető zselé párnánk, erre fektettem a fájós fülével tegnap. Mára feldagadt a fájós füle (leginkább a füle mögötti rész). Telefonon beszéltem a gyermekorvossal aki azt tanácsolta adjam neki a tegnap felírt antibiotikumot (adom is) és azonnal vigyem szakorvoshoz mert lehet, hogy a csontot megtámadta a gyulladás. Délután tudom csak orvoshoz vinni addig mivel kezelhetem? Használ vagy árt a melegítés???
2011. szept. 27. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit addig, a meleg fokozza a gyulladást!
2011. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ.Nekem középfülgyulladásom volt(a dobhártyámig be volt dagadva az egész fülem) de a melegítés kimondottan rossz rá.

Én nagyon ajánlom ha budapestiek vagytok,hogy most induljatok el a Klinikákra.Sürgős eseteket elvállalnak,és nagyon jó orvosok vannak.Nekem is ott kezelték,és mondták,hogy jobb is hogy hozzájuk mentem(1 hétig minden nap gyógyszeres gézcsíkot tettek a fülembe)mert máshol simán csak felszúrták volna..

Menjetek el oda,ott nem az a cél hogy rögtön felszúrják hanem kigyógyítják belőle.

2011. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne tégy rá se hideget, se meleget. A gyulladást fokozhatja a meleg. Hagyd szabadon. Az orvos majd mondja a továbbiakat.Lehet genny is és ha perforálódik, bármilyen irányba folyhat, de ne várakozz mielőbb vidd orvoshoz a gyereket, hogy kitisztítsák.
2011. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!