Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az egész lábfejem fáj, mi ez?

Az egész lábfejem fáj, mi ez?

Figyelt kérdés
csak futásnál, főleg betonon, például ha beakarok gyorsítani, vagy ha épp leakarok lassítani, kb csak kocogni tudok, és mindkét lábfejemen mindkét oldalt, felül is fáj. volt valakinek hasonló? o,o
2011. márc. 27. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Huzzodás, kend be krémel!!!
2011. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

úgy tudom, a betonon futás egyáltalán nem egészséges, lehet, hogy ez ellen tiltakozik a lábad...

Amúgy érdekes a tünet, és sok oka lehet, de ezt röntgennel vagy egyéb állapotfelméréssel lehetne kideríteni. Az is lehet, hogy ízületi gyulladásod lesz/van, de lehet hogy csak lábfejed múló szeszélyéről van szó..

Jobbulást kívánok!

2011. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy lúdtalp lehet, vagy rossz futócipő. Vagy valami más. De ez a kettő a legvalószínűbb. Ugye aszfaltra tervezett futócipőben futsz, nem valami "edzőcipőben"? És ugye nincs 1000-1500 km-nél több a cipődben?
2011. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lúdtalpam nincs, rossz cipőm inkább..átlagos terem focicipőbe szoktam futni, nem is hallottam még betonra tervezettről, de utánanézek, kösz a válaszokat!
2011. ápr. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!