Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kineziológia tud segíteni...

Kineziológia tud segíteni ekcémában? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Semmi sem használ. Bőrgyógyász azt mondta, életem végéig együtt kell élnem vele. Csak egy szteroidos krém enyhíti a dolgot. Életem végéig nem akarok szteroidos krémet használni. Egy oldalon találtam hogy elvileg tudnak rajta segíteni, viszont azt is olvastam, hogy olyan probléma esetén alkalmazható, aminek hátterében lelki eredetű probléma van. Igen, de mi van akkor, ha allergia.
2011. ápr. 15. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Igy van, hogy amikor lelki eredetu, akkor segithet, de ha allergia, akkor mar nem!

Figyeld meg azt, hogy mikor jelentkezik a tunet, s mi tortent elotte,

tehat mit ettel, milyen volt az ido stb.

Ugyanis lehet a parasabb idotol, de lehet a szaraz idotol is, de lehet egy eteltol is stb., tehat ezeket kell megfigyelni, s aztan igy tudod elkezdeni kezelni.

2011. ápr. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, gyerekkorom óta nem tudunk rájönni, mi válthatja ki.Pontosabban amikre gondoltunk, nem. Most mindenre nem tudok kisérletezni, ahhoz rövid az élet.
2011. ápr. 16. 16:32
 3/6 anonim válasza:
Allergia esetén is tökéletes segítséget nyújt a kineziológia, hiszen az allergiák nagy százaléka energia blokkokhoz köthető és azok oldásával lehet szuper eredményeket elérni
2011. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi vitamin-terápiát alkalmazunk, és életmód tanácsadást, és lám lám nálunk is meggyógyulnak az ekcémások, akár allergia akár lelki eredetű a dolog. A hagyományos orvoslástól ne is várj eredményt, hiszen nekik nem az a céljuk hogy elfogyjanak a betegeik.... ha érted....
2011. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó krémem az ekcémára és nincs benne steroid. exxema termékcsalád - van belőle krém, hab, stb. Szerintem egy próbát megér.
2011. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom ezt a krémet, amíg még nézelődöm, gondolkozom a megoldáson.
2011. ápr. 20. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!