Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Károsak e az agyértágítók?

Károsak e az agyértágítók?

Figyelt kérdés

Károsak e az agyértágítók?

Nekem egy homeopátiás változatát ajánlották c200-típus megjelöléssel


2011. ápr. 20. 23:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj hogy egy homeopátiás szer nem hogy káros, hanem nem is ér semmit. Egyébként mi indokolja a szedését? Van valamilyen betegséged? Bár nem hinném hogy orvos tanácsolta volna, nem sok ajánlana homeopátiás szert. Ha csak úgy magadtól akarod szedni, próbáld ki a magnézium szedését, jót tesz. Sokszor annak a hiánya okoz koncentrációs zavart.
2011. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
szerintem nem tesz jót ha valamilyen szerrel tágítod az ereidet.
2011. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
24%

A homeopátiás szerekben max a placebó hatás működhet, mivel más nincs benne...


Ha lenne benne bármilyen hatóanyag, akkor azt engedélyeztetni kellene, különben forgalomba sem kerülhetne..

2011. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
39%
Szintén biológus? Nagyon helyes amit írtál. Egy gyógyszer engedélyezése akár milliárdos nagyságrendű is lehet, amin csak OÉTI engedély van, azokat nem vizsgálják be, ezért is virágzik azon emberek élete akik ezeket árulják mint táplálékkiegészítőket. Nem egy közülük még veszélyes is az emberre, csak sok laikust be tudnak palizni hogy ezt eheted nyugodtan, hiszen csak gyógynövény.
2011. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Ez megint egy rossz kérdés!

Tudod, ha egy nyúl kérdezi, hogy káros e a húsevés, akkor más választ fog kapni, mintha egy oroszlán kérdezné.

Tudod, semelyik gyógyszer sem egészséges. Csak azt kell vizsgálni, hogy az okozott változtatás, megéri e az esetleges kárt? Jelen esetben túl nagy kockázat nincs a szedésében, tehát megéri, hogy nem felejted a gyerekedet az óvodában, vagy maradéktalanul tudod elvégezni a munkádat, amiből élsz.

2011. ápr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ha nincs ok arra, hogy tagitani kelljen az eret, akkor igen.
2011. ápr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szer nem okoz semmi gondot. Agyértágító (pl.gingko biloba) szedése bizonyos betegségeknél és idős korban ellenjavallt. Ha egészséges vagy, nem valószínű, hogy bajod lesz tőle, de őszintén: minek?
2011. ápr. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Évek óta tanulási problémáim vannak.Már minden módszert kipróbáltam,és képtelen vagyok a koncentrálni,memorizálni.

A glinkot írta fel egy homeopátus.

2 hete szedem,és érezhető a javulás.

2011. ápr. 21. 09:05
 9/33 anonim ***** válasza:
52%

Örülök hogy már van eredmnye a "hatástalan" homeopátiás szernek.

Ha azt írtad volna hogy nem hatott, akkor javasoltam volna a B-komplexet, C-vitaminnal, mert az is nagyon beválik.

A drága biológusunk meg főhet a levében.....

2011. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hogyan jutottál el a homeopátushoz, és kellett neki fizetni valamit? És mit csinált veled? Megvizsgált, kérdezett?
2011. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!