Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezek az édesítőszerek (pezsgőt...

Ezek az édesítőszerek (pezsgőtablettában) mennyire károsak?

Figyelt kérdés

Inulin

nátrium-ciklamát

nátrium-szacharin

maltodextrin


2011. júl. 21. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom és nem is vagyok az a nagy egészségbajnok. Lehet le is fognak szólni az utánam válaszolók, de ha már édes, akkor én úgy vagyok vele, hogy legyen az rendes cukor.
2011. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez Magnézium pezsgőtabletta egyébként. Én is inkább cukorpárti vagyok, nem hiszem hogy az károsabb lenne, mint ezek a fura molekulák:)
2011. júl. 22. 01:20
 3/4 anonim ***** válasza:
a maltodextrin tudtommal nem mesterséges.a szacharinról olvastam az eléggé káros.van amibe aszpartámot raknak,az is káros bizonyítottan.a ciklamátot,meg az inulint nem ismerem.összességében azt mondom,én nem innék pezsgőtablettákat.a vitamin,meg ásványi cucc ami bennük van,az is kétséges,hogy használ-e valamit.pl. a kalciumtabiról megállapították,hogy nem tud felszívódni rendesen a szervezetben,átmegy az emésztőrendszeren,és kipisiled.
2011. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az hogy valóban benne van e az a 150mg magnézium már csak hit kérdése:) A béres csepben pl. 1mg sincs, sőt a többi hatóanyagból is nagyon kevés mégis sokan csodaszernek tartják.
2011. júl. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!