Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a fülgyertya célja és...

Mi a fülgyertya célja és milyen személyes tapasztalataitok vannak a hatékonyságát illetően?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 20:10
 1/10 anonim válasza:

A jótékony meleg javítja a keringést, az enyhe vákuum a betegség, külső traumák vagy fertőzések miatt rosszul átjárható fül- és arcüregekkel kapcsolatos panaszokon eny­hít­het, valamint a fülgyertya használat a fülzsír fellazításában is segít. Mindemellett a fülgyertya stimulálja a külső hallójáratban elhelyezkedő, más módon alig elérhető akupunktúrás pontokat.


Ezek mellett engem ellazít, és a fejem se fáj már rendszeresen mint előtte.

Igaz maga a kezelés kicsit undi a végén ha megnézed mit szed ki a füledből.

De a lényeg, hogy kérj meg valakit, hogy csinálja meg neked, és te csak lazíts.

2011. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hadd szenvedjen ő a végén a látványtól? :) Hol vásárolod és milyet, milyen áron? Milyen gyakorisággal fülgyertyáztatod magad? :)
2011. ápr. 23. 20:20
 3/10 homo ludensz ***** válasza:
Röviden: a fülgyertya valamilyen ősi formában mindig használatos volt a természeti népeknél.A gyógyfüvekkel átitatott méhviaszos lassan égő csík úgy van összesodorva hogy ne hullhasson le a kezelt területre. Azért ajánlatos egy vékony alufólia korongot ráhúzni a biztonság kedvéért. Javaslom még gyertyázás előtt a fül finom át maszirozását a vérbőség fokozására.Kérj meg valakit és ne csináld egyedül.
2011. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fülgyertya arra való, hogy a fülzsírt eltávolitsa a külső hallójáratból, mivel a fültisztító pálcikával a fülzsír nagy részét csak beljebb tolod a hallójáratba. Azt, hogy ez mennyire jó vagy nem jó még mindig vitatják a szakemberek, mert a fülzsír valójában távol tartja a kórokozókat és a fülgyertyával elveszed ezt a védelmi vonalat. De amennyiben ezzel tartod tisztán a füledet, havonta egyszer ajánlatos használni.
2011. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olvasd, a TÁDÉ-gyertya feltalálójától: rendkívül hatásos és természetes gyógymód-rendkívüli módon segíti a legtöbb energia pálya normális működése helyreállítását! Ám-csakis bővebben érdemes tanulmányozni; Lévai Borbála két megjelent könyvéből-Deni
2011. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó a fülgyertya. Teljesen ellazít. Nekem az anyukám szokta tartani a fülemben, de én néha el is alszom. Egy stresszes nap után egyszerűen csoda, és akkor is jó, hogy ha nem tudod rendesen kitakarítani a füled.
2011. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Naggyyon joooooo nekem megszüntette a fülfájásomat nem drága 400-500 ftért már elég jót kapsz és egy csomagba több van. ajánlom nagyon jo.
2011. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Most probáltam ki a fülgyertyát ugy h nem tettem bele a fülembe csk simán elégettem ugyan az az erdmény mit a fülembe nagy átverés!!!!
2012. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Válasz a 8/8-asnak! Nagy átverés! Hát figyeljen aranyoskám: a fülben, vagy a test más részén elégetett "gyertya" akár több milliárd baktériumot tartalmazhat! /Ántsz által bevizsgálva, igazoltan!/ Ám a "levegőben" elégetett gyertyában is látható "égéstermék", de az egészen más anyagot tartalmaz...Mindig is voltak hitetlenek-köszönet nekik, hiszen általuk is előbbre haladunk a kutatásban, fejlesztésben. TÁDÉ
2013. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lázár Gergely válasza:
Nálam nem működött a fülgyertya. Anyámnak sem. Innentől kezdve átverés. Megoldás a paraffin vagy az olívaolaj. S az még nem homeohumbug. A fülgyertya tehát humbug.
2018. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!