Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vannak-e és milyen tapasztalat...

Vannak-e és milyen tapasztalataitok a homeopátiás gyógymóddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elsősorban komoly betegségekre gondolok beleértve az un. gyógyíthatatlan betegségeket is.
2011. jún. 16. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyíthatatlan betegségekkel kapcsolatban nem tudok segíteni, de leírom amiben tudok:)

Öcsémnek 4-5 évesen nagyon sok kis szemölcse nőtt mindkét hónalján.Voltak dokinál, adtak rá ecsetelőt, nem segített, 2-t kikanalazott a bőrgyógyász, de az annyira fájt szegénykémnek, hogy nem lehetett volna azt a sokat így leszedetni.Más gyógyszerek sem használtak.

Végül egy homeos bogyót kezdett szedni, amitől teljesen leszáradt az összes, azóta nem is jött vissza, most 13 éves.

Remélem segítettem:)

2011. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem fantasztikus tapasztalataim vannak annak dacára, hogy korábban a homeopatiát semmire sem tartottam. Tagja vagyok a Magyar Szkeptikusok Társaságának, akikkel szintén együtt szapultuk ezt a gyógymódot. A véleményem teljesen megváltozott.
2011. jún. 16. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehetek indiszkrét?

Ki vagy?

(Válaszolhatsz privátban is.)

2011. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Magyar Szkeptikusok Társaságának"


Ilyen nevű szervezet nem létezik.

2011. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is kb így voltam ezekkel a dolgokkal. "Hagyjál békén ezekkel a baromságokkal"

De most már másképp látom meg tapasztalom.

2011. jún. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó nem én vagyok, félreértések elkerülése végett.
2011. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
23.58! Bocsánat, pontosítok: Szkeptikus Társaság Közhasznú Egyesület. Így megfelel? Vágó István is tagja..., a lényeg azonban ugyanaz!!!
2011. jún. 17. 21:35
 8/9 A kérdező kommentje:
23.55! Ne legyél indiszkrét, kérlek. A fontos, hogy érdemes ezzel a módszerrel próbálkozni még akkor is, ha már minden orvos legyint rád. Nekem ráírták egy vizsgálat kérő lapra, hogy "gyógyszereit nem szedi". Amit az orvos írt, valóban kidobtam, de hogy mit szedek, arról hallgattam.
2011. jún. 17. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor voltál tagja a társaságnak, amikor Rómában én voltam a pápa. Erre akarok célozni diszkréten.
2011. jún. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!