Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan lehet elérni a következ...

Hogyan lehet elérni a következőket?

Figyelt kérdés

-Allergiás tünetek enyhítése természetes módszerekkel

-látásjavítás ( műtét nélkül)

- van a lábamon egy folt, egy kis dudor (talán egy szőrtüszőgyulladás lehet) ennek eltüntetése

- rossz helyre nőtt fog "helyre tevése" -(nem fogszabályozóval, már voltam fogászaton és elég komplikált lenne...)


Bármilyen lehetőségeket, gondolatokat, tapasztalatokat szívesen várok!


Köszönöm! :)


2011. ápr. 28. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Allergia: kalcium bevitelt növelni

Látásjavítás - ez elég komplex, szerintem szemészeten kell érdeklődnöd. Amúgy vitaminok!

Dudor - bőrgyógyászat, más nem valószínű

Fogak átrendezés - köss bele valakibe, és ha jó helyre üt, akkor nem lesz rá gond :) amúgy nincs ilyen módszer, csak a fogszabályzó

2011. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem a ket legfontosabb dolog az etkezes es a rendes anyagcsere.

Ha odafigyelunk arra, hogy mit eszunk, es arra, hogy a salakanyagok rendszeresen tavozzanak, akkor a test sajat magat kepes kigyogyitani minden korsagbol, betegsegbol. Ez most lehet hogy kozhelyesen hangzik, de az emberi test egy tokeletes szerkezet, ami nagyon pontosan be van allitva. Amikor mi babraljuk a beallitasokat - egeszsegtelen etkezes, heti csak 2-haromszori nagywc - akkor elojonnek a nyavalyak, es sajnos a legtobben futnak az orvoshoz szerekert.


Persze a fentiek a fogakon nem segitenek, arra en is csak szabalyzot tudok javasolni :(

2011. ápr. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még ötleteket! (:
2011. máj. 1. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:

A kálciumot helyeslem, csak nem tejtermék formájában. Legjobban felszívódó a Calcium Sandóz, a jó felszívódás miatt ez a leghatékonyabb. Egyik kérdezőnek a kaptártermékekkel kapcsolatírtam a virágporallergia virágporral való véletlen meggyógyítását.

Az a kérdés, mi baja a szemednek.

Nekem van egy "lyuggalt" szemüvegem(szemüveges vagyok amúgy) Ez a spéci szemüveg fekete műanyagból van, és rajta egyenletesen, sorokban gombostűfejnyi lyukacskák. Az ember a lyukakon néz át, és el tudja olvasni valahogy lassan, ügyesen, amit szemüveg nélkül egyáltalán nem. Ez tehát a szem tornáztatása, és ez által a gyógyítása. Fokozatosan kell mindig több percig használni egy nap. Napszemüvegnek használni tilos.

A láb gyógyítása talán a fekete nadálytővel,(krém a herbáriában, vagy tinktúra) legalábbis sebeket azzal szoktunk...

A rossz helyre nőtt fogat leginkább eltávolítani. Hol van? A szájpadlásban? Néha előfordul ilyen "születési hiba", ami tuképpen az ősökre való visszaütés, egy ősi gén előugrása, a szájpadlásban több sor fog van egyes ősi állatfajoknál.

Ennyit tudtam.

2011. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is kedves utolsó válaszoló! :)


Rövidlátó vagyok (4 dioptria). Hol lehet beszerezni olyan szemüveget és mennyiért? Mennyire hatékony? Neked segít(ett)?


A fogamnak az a baja, hogy kb. fél cm-rel feljebb van, mint a fogsorom. :/

Ez egy nagyon erős fog (szemfog,teljesen egészséges), ezért azt javasolták még régebben, hogy a mellette levő -szintén egészséges fogamat kihúznák és úgy próbálnák meg fogszabályzóval beállítani a helyére...


Mégegyszer köszönöm Mindenkinek, ha vannak még ötletek szívesen veszem! :)

2011. máj. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!