Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek mi a tapasztalata az...

Kinek mi a tapasztalata az Irenew egyensúly karkötőről?

Figyelt kérdés

Link:

[link]


persze olyan írjon aki használt,ne olyan,aki csak ócsárolja,de sose használta.


2011. ápr. 30. 20:53
 1/10 Tom Benko ***** válasza:
58%
Tapasztalat nélkül megmondhatom: baromi drága bizsu. Egyetlen hatása, hogy a valós értékénél lényegesen nagyobb összeget emel le a bankszámládról.
2011. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megkértem h az írjon aki tapasztalta hatását,én láttam,osztálytársam vett és az ofin próbálta ki,ilyen egyensúly teszteket,és tényleg hatott...de szeretném tudni h akinek van ilyenje,használ is?
2011. ápr. 30. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
De gondolkozz már egy kicsit, hogy a csudába befolyásolná az egyensúlyt?! Mindent elhiszel amit mondanak neked? Na ezért kellene kicsit több bioszt tanulni, hogy ne dőljön be a hülyegyerek ilyen szaroknak. De jogod van hülyének lenni... Ja és mielőtt te hülyéznél le, orvos vagyok.
2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"megkértem h az írjon aki tapasztalta hatását"


Tehát aki viselte, és semmit sem tapasztalt, az se írjon?

Nézd, aki 8 rugót kiadott egy ilyen szutyokért, az tuti azt fogja állítani, hogy hatott, minthogy bevallja, hogy a semmiért dobott ki pénzt az ablakon.

2011. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 homo ludensz ***** válasza:
Indulj ki abból hogy az emberek 99%-a nem szeretné hogy bepalizhatónak nézzék tehát mikor megvesz valamit vagy befizet egy szolgáltatásra nem fogja azt mondani hogy ő is bedőlt a reklámoknak.Ne légy te mindenben szkeptikus,de azért maradj mindenben tárgyilagos. Egyet megfigyeltem: aki hinni akar valamiben és képes rá fenntartás nélkül annak egy papírra rajzolt szimbólum vagy egy szép tiszta kavics is hasznára válik.
2011. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
Ja, ha azt várod, hogy senki se írjon... Az egyetlen hatása, hogy melegben bepállik alatta a bőr.
2011. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
23%

szia.

én sok embertől hallottam hogy jó,és most hozta meg a póstás:-)))amúgy olcsón is hozzájuthatsz a teszveszen vagy vaterán.és eredeti.én 990 plussz postaköltségért vettem=1375 forintért.

2011. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A reklámban látott tesztet velem is megcsinálták. Modtam az eladónak, hogy sima erőeltérítésről van szó. És hogy én is szeretném letesztelni a heverommal, de máshogy. Pulóver volt rajtunk, így el lehet takarni a karkötőt, de csak egyikünkön volt rajta. 10-ből 4-szer találta el az eladó, míg előtte mindnkinél működött.

(Csodák könyve avagy vigyázat csalók! Georgiai mágnes, Walter B. Gibson) bűvészkönyveim közt volt a módszer ugyanarra épül. Ha nem vagy beavatott eladó, kevesebb lesz a forgalmad! :) Ha valamit elszúrnak, mert erre is van trükköm, akkor mondják, hogy nem mindenkinél hat! :)

2011. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Supervisor válasza:

Igenis van hatása! Magam és a betegeim is arról számolhatunk be, hogy amióta használjuk egyensúlyvesztésünk nem volt.

Ezek gyakorlati tapasztalatok és nem reklám!

Sajnos a csatja nagyon gyenge minőség, ezért időnként újakat kell rendelni.

2016. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
@Supervizor: Placebókontrollált kettősvak-test esetén is megmarad a hatás, vagy egyszerűen csak elmondták, hogy mennyivel jobb? Amúgy ez mindent elmond: "időnként újakat kell rendelni"
2016. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!