Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hetek óta járok kezelésre,...

Hetek óta járok kezelésre, mert nagyon fáj a derekam. A kineziológusom javasolta, hogy a lelki okok miatt (is) menjek el MET-terápiára. Szinte alig tudok valamit erről a módszerről. Jártatok már ilyenen? Vannak eredmények? Mit kell erről tudni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogyan es mikor kezdodott ez a fajdalom? mas tuneteid is vannak, vagy csak maga a derekfajas?

Milyen eletmodot folytatsz? Milyenek a korulmenyeid,bekesnek mondhato, vagy inkabb stresszes?

2011. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2011. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok. Rendszeresen járok kineziológushoz (munkahelyi stressz tünetei miatt) jól is haladunk. Nekem új ez a MET-terápia, csak a neten találtam róla ezt-azt, de a kinzim szerint nagyon hatékony lenne, ezért javasolta, hogy vágjak bele. Tanácstalan vagyok. Ugyanaz, mint a kineziológia vagy más?
2011. máj. 5. 09:19
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
Nekem is évek óta így húsvét körül jön elő a derékfájásom,talán a tavasz csalogatja elő nem tudom. De borzalmas az biztos ha ülök nem birok felkelni csak nagy kínnal, ha fekszem nem tudok felülni.Lelki okai? Igen végül is minden testi tünet lelki eredetre vezethető vissza.Már fontolgattam hogy elmegyek csontkovácshoz de még előtte valamit kipróbáltam.Az IPLIKÁTORT a derekam alá tettem keresztben azután hosszában a gerincem alá és lás csodát néhány nap és elmúlt.
2011. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Irnal Nekem a tunetedrol priv.ben. Mikor kezdodott el a tunet, a fajdalom es hogyan?

Milyen orvosi kivizsgalast csinaltattal eddig, s mi volt az eredmeny?

Egyebkent ezt a fajdalmat siman a rossz tartas is okozhatja, de azt kell megfigyelni, hogy honnan is jon az a fajdalom.

Fentrol, lentrol? mivel ez sem mindegy.

2011. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KrisztinaTara válasza:

A MET terápia nagyon jó, mindenképpen javaslom! Most már 3 kezelésen voltam és továbbra is nagyon szeretem, érzem,hogy segít, bár egyenlőre megfoghatatlan a hatása. Végül is a kineziológa hatása is megfoghatatlan, mégis érződik.


Részletes beszámolót írtam a fórumomba róla nemrég, olvasd el: [link]


Persze olvashatsz róla a MET honlapján is, bár tán ezt meg is találtad: www.metterapia.hu

Az igazi azonban a saját tapasztalat! Keresd Tömör Erzsébetet (Babi), remek, hozzáértő terapeuta, csak ajánlani tudom!


üdv

Tara

2011. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!