Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menstruációm....

Rendszertelen a menstruációm. A nőgyógyász az 5. napon vizsgált. Jók az eredmények. Clostylbegit-et írt fel 2 hónapra. Most a ciklus 24. napján mentem vissza és a progeszteron szintem 0,709 ug/L. A tartomány 4,7-27 lenne. Valamit tudtok erre mondani?

Figyelt kérdés
Lehet meddő vagyok? Ja és ismét nem jött meg időben a menstruációm.Amikor elsőnek mentem azok az eredmények jók de azt olvastam ha az LH magasabb mint az FSH az petefészekcisztára utal. Az orvos miért nem vette észre? Vagy ahhoz más vizsgálatok kellenek? Akinek ilyen alacsony a progeszteron annak ha gyereket akar akkor felírják?
2011. okt. 26. 20:51
 1/5 granat35 ***** válasza:
hat nem jo az alacsony progiszint az teny es a rendszertelen menszi sem jo igaz sok minden be tudja folyasolni a ciklust de a gyerekvallalashoz mindketto gond foleg a progiszint mert vagy nem tud beagyazodni vagy ha igen akkor konnyen elveszited de van progi potlo dolgok ilyen esetben
2012. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nem volt meg a peteérés

(ha ilyen kevés volt a progi)

2014. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De nem a huszonnegyedik napon kéne (kellett volna) menni, hanem a huszonegyediken -
2014. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el még egyszer szerintem
2014. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!