Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rettenetesen viszket a bőröm...

Rettenetesen viszket a bőröm mindenhol, mi lehet ez? Ez kb egy hónapja jelentkezett és azóta van, nem mentem el vele sehova mert azt hittem elmúlik.

Figyelt kérdés

-Üdv!

-Ha megvakarom akkor ahogy megvakartam ugy bedagad, tehát, ha egy csíkot húzok a hasamon a nyakamon vagy valahol ott bedagad és viszket, a viszketés még pár percig tart utána nem viszket és a heg szerű kiütések rajtam maradnak körülbelül 1 óráig.. utána elmulnak. -- Olyan mintha ostorral megcsapkodtak volna... és egyáltalán nemtudom miez!

-A válaszokat előre is köszönöm.


2011. máj. 9. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj már orvoshoz MOST!!!

Ez tünete lehet egy komoly betegségnek!

2011. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Boda Gergő ***** válasza:
Bazze, hogy lehetsz ennyire hülye,Aztán majd csodálkozol ha valami maradandó szövődménye lesz, már bocs. Irány a bőrgyógyászat, valószínű allergiás reakció, de keresd fel a bőrgyógyászatot, ők segítenek.
2011. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

na, most sokan hülyének fognak nézni, de jó lenne egy hasi uh, mert a máj/epe gondoknál van ilyen viszketés

emellett nyilván végig kell gondolni, hogy új ételt ettél-e mostanság, új öblítő, mosószer stb.

2011. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:
Akármi is okozza ezeket a tüneteket, kéne tartanod egy jó kis méregtelenítő kúrát. Ártani biztos nem fog, de segíthet!
2011. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet például cukorbetegség előjele is.
2011. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Reyka válasza:
szia .tudom régi a kérdés, de hát ha olvasod.kiderült hogy mitől volt ? jelenleg pont ugyan ezektől szenvedek én is.köszi elöre is (annyi h én voltam allergia vizsgálaton .minden ok..vérképem is rendben van )
2018. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!