Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fitokorrektor csicsóka tablett...

Heartagram kérdése:

Fitokorrektor csicsóka tablettát hol lehet kapni Debrecenben?

Figyelt kérdés
Cukorbeteg részére venném meg, az inulin tartalma miatt (vércukor stabilizáló hatás). Bioboltokban nézelődtem már, de sajnos ilyen termékük nem volt. Más termékre is kíváncsi volnék, de ennek volt legkedvezőbb az ára, ahogy utánanéztem. Minden hasznos tanács érdekelne ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm a segítséget!
2011. máj. 9. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hgoy ha nem tudom a választ a kérdésedre akkor nem kéne írni, de CSicsóka TABLETTA??? :OO Soha életemben nem hjallottam iylenről.. sem a csicsóka inzulintartalmáról.. Nekünk a kertben van csicsóka... oO
2011. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem inzulin, hanem inulin :) Két különböző fogalom.

Szerencsére egy belvárosi bioboltban sikerült megrendeljem a készítményt!

2011. máj. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!