Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezüst kolloidot hol lehet...

Ezüst kolloidot hol lehet kapni Debrecenben?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amit a patikában , vagy természetgyógyász készít el. Az előregyártott nem jó.
2010. febr. 19. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Patikában ilyet nem árulnak nem magisztrális szer és olyan sincs hogy ezt bárki neked "frissen" készíti.Az érdekelne hogy miért nem jó az "előregyártott"? Én vegyész vagyok.És külsőleg, vagy belsőleg akarod használni? Mert belsőleg nem ajánlom.
2010. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Belsőleg kell. Nekem Pesten mondták h vmilyen gép kell hozzá ami készíti. Miért nem ajánlod? mármint az oldatot? Mit tudsz róla?
2010. febr. 19. 22:56
 3/11 anonim válasza:
boltban
2010. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
23%
Az ezüstkolloid mérgező! csak azért reklámozzák mert a fénykép biznisz befuccsolt amihez kellett az ezüst és most szart se tudnak kezdeni az esüstjükkel ezért minden hülyeséget kitalálnak hogy az x és y bányájuk működhessen...
2010. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy felesleges megpróbálni a kérdezőt a helyes irányba terelni. Ha ki akarja nyírni magát vele, hát tegye. Gondolom, ő is az unatkozó, otthonülő, Kiskegyed olvasó anyukák egyike, akinek az értelmi színvonala a béka segge alatt van.
2010. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én nagymamám a mai napig használja ha herpesze van vagy megfázik. 78 éves és semmi baja a magas vérnyomáson kívül (ami a korral jár)

Ennyit a nagy kinyírásról.

Nem értem miért kell isteníteni a gyógyszergyárakat és elnyomni a természetes gyógymódokat!!!!

2010. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösz az előítéletet, nem vagyok otthonülő, és Kiskegyed olvasó! Amugy én is jobb szeretem a természetesebb dolgokat, tapasztalat alapján. Jó h mindenki meg akar védni:) Meg nem jókedvemből érdekel.
2010. febr. 23. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:

a mérgező ezüstkolloidosnak:


az ezüst az egyik legsokoldalúbban felhasznált fém.

[link]

Javaslom a "medical application" részt!

2010. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"

a mérgező ezüstkolloidosnak:


az ezüst az egyik legsokoldalúbban felhasznált fém.

[link]

Javaslom a "medical application" részt!

"


Tanuljon meg olvasni!

Sehol nincs belső alkalmazásnak nyoma!

2010. febr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tanuljon meg olvasnis meg értelmezzen kicsit. Kötözködés helyett. (Azért mert valahol nem írnak valamiről, még nem jelenti, hogy olyan nincs. Például nem írnak cserebograkról sem, pedig azok is léteznek!)


"és most szart se tudnak kezdeni az esüstjükkel"


azért pár dolgot kezdenek vele..

2010. febr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!