Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jól vettük be a homeogene 9-et?

Jól vettük be a homeogene 9-et?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kisfiamnak homeogene 9 homeós szopogató tablettát adok, 3 éves múlt. A lényeg, amit meg akarok kérdezni, hogy a szopogatós tabletta rövid ideig volt a szájában, mert nem tudja hogyan kell cukorkát szopogatni, nem tartunk itthon cukorkát, nem adunk neki,és nem is igazán van oda értük. Ugyan mutattam neki, hogy mit kéne csinálnia, de úgy vette be, hogy szétrágcsálta és lenyelte. Szerintetek azért ki tudja fejteni a hatását a gyógyszer?
2011. máj. 10. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2011. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó! :) Féltem, hogy mivel túl hamar lenyelte, ezért esetleg nem szívódik fel vagy valami....
2011. máj. 10. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi nem szívódik fel? Nincs is benne hatóanyag..:P
2011. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy saját magadat áltudományos marhasággal kezeled az egy dolog. De a gyermekedre legyél tekintettel és adjál neki rendes gyógyszert vagy ha nem kell akkor meg semmit.


Teljesen tudománytalan hatástalan "gyógymód" a homeopátia.

2011. máj. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerinted. Nekem nagyon hatásos volt pl. a Stodal szirup, amikor terhesen ledöntött a betegség. Az orvos is megmondta, felírhat antibiotikumot, de FELESLEGES, inkább kúráljam magam, hogy ne kelljen eljutnom odáig. Azért van egy átmeneti állapot, amikor még nem kell a gyógyszer, de már nem is hordod ki lábon, ha nem kúrálod magad. Vagy te minden sz*rért tömöd magad gyógyszerrel? Ha KELL a gyógyszer, akkor megkapja a fiam, de amíg van más megoldás, addig megpróbáljuk azt. Nem vagyok gyógyszerellenes, de nem is fogom tömni vele, amíg nem szükséges. Ajánlom neked ezt a topikot: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas.. itt fejtegethed a dolgot. Én nem ezt kérdeztem. Ha meg annyira nem érdekel a téma, akkor miért nem a kérdésre válaszoltál vagy egyáltalán minek írtál?!
2011. máj. 31. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!