Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan kell készíteni a...

Hogyan kell készíteni a fülgyertyát házilag?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
3/10-nek:'Hatása meg semmi!' 5/10-nek: 'Fülfájásra? Meglepne.' 6/10-nek is: Nagy kamu. IDEJE már használniuk is a gyertyát! S csak azután irkálni...a puding próbája az evés! Nos, rajta! Tessék kipróbálni s utána bocsánatot kérni. El sem hinnék, ki mindenki használta már teljes megelégedéssel! Az elsők között /bizonyítottan/ Hippokratesz! Úgy bizony! Fülgyertyával gyógyított!Amúgy tényleg nem érdemes otthon készíteni. A méhviasz nagyon érzékeny a hőre. Inkább rendeljen tőlem!
2013. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Az okos ember más kárán tanul, a buta meg a sajátján. Sosem értettem ezt a "próbáld ki magad, addig ne mondj véleményt" hozzáállást. Gondolom a hipóivás egészségkárosító hatásairól is csak akkor áll jogomban nyilatkozni, ha ledöntöttem két decit.

2013. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Válasz a 3-asnak: "hatása meg semmi"??? Több millió gyertyát eladtunk, több ezer köszönő levelet kaptunk! Viszont egyet sem, amelyik elmarasztalja a gyertyáinkat! Most "RELAX" néven kapható a méhviasz gyertyánk! Vegyél te is. Üdvözöllek: Táncos Dénes
2016. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A 6-osnak: ami "kijön", abban 10az5.-en baktérium is lehet! Ántsz által bevizsgálva!!! Hogy "jön ki"? Nézd meg a 'szublimáció' szónál... Köszi!
2016. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A 10-esnek: van heregyertya is. Testgyertya, kamilla illattal. Csak vigyázz: ne te gyertyázz! És terítsetek "rá" egy pelenkát. Próbáld csak ki! Óvatosan!
2016. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Válasz a 3-asnak: "hatása meg semmi"??? Több millió gyertyát eladtunk, több ezer köszönő levelet kaptunk! Viszont egyet sem, amelyik elmarasztalja a gyertyáinkat! Most "RELAX" néven kapható a méhviasz gyertyánk! Vegyél te is. Üdvözöllek: Táncos Dénes
2016. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 nagyimi válasza:

Válasz a Hopi indiánnak!


Na, ha ti több millió gyertyát eladtatok már, és ezekkel a baromságokkal szédítitek az embereket, akkor megértetek arra, hogy valaki végre már megtegye ellenetek a feljelentést vásárlók megkárosítása miatt! Nem szégyenlitek ti magatokat, emberek tucatjait becsapni, hülyének nézni! Linkeld már be azt az ÁNTSZ bevizsgálási jkv-et! Még ekkora pofátlanságot! Na ha valaki nem lusta, az olvasson! Kipróbáltam ezt a híres fülgyertyát, mert, hát én is csak olyan hülye vagyok, aki a saját kárán tanul! Elhűlve tapasztaltam az elégett gyertya szétbontása után, hogy mi minden förtelmet kiszívott a fülemből észrevétlenül! Aztán, az ördög nem hagyott nyugtot, vettem még egy adagot, és az egyiket egy feles pohárba állítva elégettem. PRÓBÁLJÁTOK KI TI IS! A steril tisztára eldörgölt, semmit nem tartalmazó feles pohárból is "kiszívta" a sok dzsuvát! Ha valaki ebből sem értené meg, a fülzsírnak, és a csaló indián által mindenféle baromságnak, BAKTÉRIUMNAK elmondott trutymó nem más, mint a gyertya égésterméke, ami alul összegyűlik! De te szemfényvesztő Hopi, elmesélhetnéd részletesen azt az általad említett baktériumot is! Az ember esze megáll, hogy mekkora gusztustalan csaló patkányok léteznek! Igaz a mondás! Amíg lószar van, veréb is lesz!

2017. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!