Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha minden nap megeszek kb 5-6...

Ha minden nap megeszek kb 5-6 gerezd foghagymát akkor az érződni fog rajtam?

Figyelt kérdés
mondjuk lenyelem rágás nélkül, vagy turmixban iszom :S
2011. máj. 16. 22:39
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:

Több, mint valószínű. Az izzadtságban biztosan érződik. Ha turmixban iszod, akkor a szádba kerülve ott is maradhat belőle, aminek aztán a bomlástermékei adják a rossz (kénes) leheletet. Persze egészséges, csak szagosít :D


Amúgy ne nyeld le rágás nélkül, mert a gyomrodnak nehéz lesz úgy lebontania. Az nem tesz jót...

2011. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mint az állat! Másnap mindenki nagyívben ki fog kerülni!
2011. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. máj. 16. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Majdnem mindegy. Még nem próbáltam ugyan, de azt mondják, akkor is büdös lesz a szád, ha a lábad kened be vele.
2011. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, érszűkület miatt tennéd. Én is csináltam egy jó darabig. Összevágtam nagyon picikre, és úgy nyeltem le. Nem lehet érezni később rajtad. És nagyon sokat használd a lábadat.Séta, erőltetett menet, futás, séta. Rendszeresen, minden nap. Doki írt még gyógyszert is. Nagyon szépen rendbe jött a lábam. De ez hosszú idő ( 4-5 év)
2011. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ha meg belefőzöm valamibe akkor meg már nem sokat ér, nem? :S
2011. máj. 16. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:

A foghagymatol nem leszel budos. A foGhagymatol viszont igen :)


Ha belefozod kajaba, akkor nem sokat er.

Ha tenyleg fokhagyma kurat akarsz tartani akkor javaslom a kovetkezot:

apritsd ossze a kivant mennyisegu gerezdet, majd egy pohar vizzel es egy kis citrom levevel minden reggel ehgyomorra idd meg. Utana meg 10-20 percig ne egyel.

Az ures gyomorban a fokhagyma nagyon hamar megemesztodik es nem leszel tole egyaltalan budos. Legalabbis a szadnak nem lesz szaga.

En honapokig csinaltam es reggel a kollegakon teszteltem a szagot, es soha nem ereztek belole semmit. (igaz en napi 3-4 gerezdet ettem/ittam es egy juicer-gep segitsegevel csak a fokhagyma levet ittam meg, a rostjat nem nyeltem le)


Ha barmi massal kevered (turmix, piritos stb), akkor ott fog ucsorogni a gyomrodban, varja, hogy a gyomor emessze a tobbi kajat, addig o meg mergeben elkezdi arasztani a szagat! :)

2011. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jav: foKhagyma
2011. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaaj bocs az elírásért, fel sem tűnt, :S
2011. máj. 17. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!