Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap terveztem hogy fogorvos...

Holnap terveztem hogy fogorvoshoz megyek mert nagyon fáj az ínyem, majd megőrülök, de viszont kiment a fejemből és ettem 2girizd foghagymát!? :-s

Figyelt kérdés
Ez nagyon gáz nem? Így inkább holnap után megyek!Mellőzzenek a modortalan válaszolók!
2011. szept. 26. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
moss addig többször is fogat,meg szájvíz, rágó ha nincs más. ha most ettél holnap már nem kellene érződnie
2011. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok sokx fogat mosni mert az is nagyon fáj!Szájvizem ma fogyott el,rágó nincs!:( Akkor inkább halasztok!Nem akarok beégni!Elég ciki lenne!
2011. szept. 26. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A Vitinne nagyon jó ínybajokra.
2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szó szerint semmi pénzem!:( Ez a gond!Vennék én rá valamit,de nincs miből!De már nagyon szenvedek!Beszélni is alog tudok!
2011. szept. 26. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Tej ivása és a petrezselyemzöld rágcsálása hatékonyan semlegesíti a fokhagyma szagot.
2011. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A tej és petrezselyem elvileg tényleg jó.

Emellett mosd meg a nyelved többször, gondolom azt meg tudod. Holnapra el kell múlnia.

2011. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, msot látom, hogy ma mentél volna...bocsi.
2011. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) Holnap megyek mert ma dután volt rendelés!Reggelre már nem voltam hagymás!:) Köszi a válaszokat!
2011. szept. 27. 21:01
 9/9 anonim válasza:
0%
xdd paraszt
2015. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!