Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől gyógyul meg a leggyorsab...

Mitől gyógyul meg a leggyorsabban egy seb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 08:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nyílt sebekre a kék kenőcs tökéletes (lukács féle).
2011. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Házi pálinka itatásával nagyon hamar össze húzódik a nyílt seb és nagyon jó fertőtleníti.
2011. máj. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Hámosításhoz a retinolos + cink-oxidos (pl. Neogranormon) kenőcsöt tudom javasolni, ha a seb már nem nyílt vagy friss. A frissebb sebekhez a natruim-hyaluronát + ezüst-szulfadiazines (pl. Ialugen Plus) krémet ajánlom. Ha sebgyógylásnál heg maradt vissza, azt a heparin +allantoin (pl. Contractubex) tudja enyhíteni.
2011. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Arnica Montana homeopátiás golyócskák, nekem szülés után is nagyon hamar rendbe hozta a gátsebemet is. Naponta legalább 3*5 golyó, de akár óránként is lehet az elején :)
2011. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
hámositót kell rá kenni, vagy köré, akkor gyorsabban behámosodik
2011. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Naturland svédcsepp, 40%-os alkoholtartalom, és rengeteg gyógynövény van benne. Az alkohol fertőtlenít a gyógynövények meg segítenek a gyógyulásban. Szinte tényleg MINDENRE jó! Külsőleg, belsőleg egyaránt. Napi 3-4szer bekened egy svédcseppes vattával és semmi nyoma nem marad! Nyílt sebre is én nyugodtan ráteszem, lehet hogy fáj, de azt a 20másodperc szenvedést megéri a gyors gyógyulás.
2011. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Aloe Vera Gelly közismertebb nevén zöld krém, amit a Foreversektől tudsz beszerezni.
2011. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ez attol is függ, hogy hol van, egesi seb vagy meg van sertve kivülröl stb. De akar milyen, a legjobban akkor gyogyul, ha lemosod sebbenzinnel a környeket, ha kell joddal es hagyod - nem kötöd be csak, ha verzik - es a szabad levegön leszarad. Semmi hokusz pokusz. Nem szabad tepkedni a hegget.
2011. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

Juuj köszi.:) de amúgy már voltam bőrdokinál és elmondta ennek a nevét, de már nem emlékszem rá és írt fel krémet.. úgyhogy minden ok, ja meg bekente valamivel, aminek szintén nem tudom már a nevét :D

Akkor Neked meg ajanlanam, hogy figyelj oda amit mondanak es szedjel Cavintont.

2011. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
jolvan, már el is múlt :D
2011. jún. 1. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!