Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hatásos lehet a kinezológia...

Hatásos lehet a kinezológia szülés utáni depresszióra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a pszihoterápia sokkal hatékonyabb.
2009. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2009. márc. 20. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak az életében depressziós időszakok, ez tény. Lehet, h csak egy nap, vagy 2hónap. De ezeknek meg van az oka, ami általában az ember tud saját maga is, ezáltal kezelni is tudja. Lehet, hogy csak naggyon furcsa még, hogy most van a jövevény, fáradt vagy stb, stb...

Próbálj meg kicsit olyan dolgokat csinálni, amit te szeretsz, ha nem bírod egyedül a melo, akkor kérj segítséget. Mozdulj ki egy kicsit. Egy órára ez csak megoldható. Szerintem nincs szükség "szakemberre".

2009. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Próbálom egyedül leküzdeni csak kicsit régebb óta tart!
2009. márc. 23. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
menj társaságba, a tobbi kismamák kozé, vagy barátnohoz, ismerosokhoz, rokonokhoz egyszeruen csak mozdulj ki!
2009. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] most fedeztem fel ezt az oldalt és ezen sok minden van a kinezológiával és mással kapcsolatban is e szerint jó a depresszióra is. próbáld ki egy kis mozgás nem árt, legalább foglalkozol valamivel nem csak magadban búslakodsz.
2009. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!