Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Olyan gyógynövényes árút ami...

Olyan gyógynövényes árút ami széklettartó hatással bír, Csak ne gyógyszer legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem gyógyszer, nem gyógynövény, de nekem eddig bevált: egy kanál cukorra öntök ecetet, és gyorsan bedobom.

Egy-két alkalomnál többször ne használd, mert a végén szorulást okoz.

Kis vizet mindenképp iszok utána, mert azt a savanyú, tömény, ecetes ízt még cukorral se lehet elviselni. :(

2011. jún. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2dl vízbe egy evőkanál almaecet pici cukor, hogy ne legyen annyira savanyú, nekem azonnal segít
2011. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Székletfogó ételek:

Alma,körte,birs,banán,burgonya,rizs,sárgarépa

később háztartási keksz és étcsoki

2011. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lósóskamag.

Hasmenés, bélhurut ellen.


Elkészítése:

Egy púpozott teáskanál magot 2,5dl forró vízben főzzön 1-2 percig, majd hagyja állni 10-15 percet lefedve. Ezt követően szűrje le és langyosan igay meg. Naponta egy-két csészével kell inni belőle, amít a hasmenés meg nem szűnik.


Ajánlott fogyasztás:

Reggel éhgyomorra

2011. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akut esetben. orvosi széntabletta.Állati vérből készítik
2011. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A széntabletta nem szívódik fel a vérbe, tehát hagyományos értelemben nem számít gyógyszernek.
2011. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem bevált a NEUROSAN por Kapható patikűkban és Bio boltokban természetes anyag /ill por/
2011. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért a gyógynövényekkel is vigyázni kell,néha többet árthatsz vele mint gondolnád!Nehéz eltalálni a megfelelő hatóanyag mennyiséget.Nekem valami mocsári növény kockára vágott gyökerét ajánlották és kórházba kerültem miatta,majdnem megfulladtam,állítólag Mária Trében könyvéből való,sajnos a nevét már nem tudom.

Nekem a kórházban Meteospazmyl-t adtak,ez ugyan gyógyszer,de mellékhatások nélküli,szabadon vásárolható,és nem válnék meg tőle semilyen csodaszer miatt sem.

2011. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sós vízbe főtt burgonya. ( persze nem egy fél disznóval, hanem magában)
2011. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó erős, magas hatóanyag tartalmú fokhagyma kapszula. Én napi 3-4 gramm fokhagymának megfelelő adagot szedek. És még az orrodat is tisztíccsa... !! :DDD
2014. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!