Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mandula gyulladásra valamilyen...

Mandula gyulladásra valamilyen jó gyógyszer/gyógymód antibiotikumon kívül?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben nagyon sok antibiotikumot szedtem mert elég beteges voltam és az orvosom állandóan azt írt fel , ami tönkre tette a gyomrom .. megint érzem hogy kezd begyulladni a mandulám és nem szeretnék antibiotikumot szedni..:/ tudnátok nekem segíteni? akinek van valami tanácsa/ ötlete az írjon !:) előre is köszönöm
2011. okt. 28. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
ugyan igy voltam én is nekem is sűrűn begyulladt a mandulám nekem is oda lett a gyomrom és már elegem lett a gyógyszerekből de ha kijön akkor annyira fáj hogy muszáj feliratnom sajnos anélkül egyszerűen nem gyógyul:(ihatsz teákat,szopogatós gyógyszereket próbáld talán még időben vagy és nem lesz rosszabb mert akkor sajnos csak a gyógyszer segít!homeopátis dolgokat viszont érdemes lenne kipróbálnod..
2011. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha van nektek, vagy ismerősnek színterápiás lámpája, akkor próbáld ki azt. Napi 2-szer 6-6 percig kell használni, nekem már a második nap jobb és harmadik napra elmúlik a mandulagyulladás, torokfájás, Bioptron lámpát használok évek óta és mindig megúszom gyógyszer nélkül a meghűléseket. Emellett a sós vizes gargalizálás a legjobb.
2011. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Szopogass propoliszt,ami természetes antibiotikum.A gyógynövények közül hatásos a kakukkfű és az utifű 1:1 arányú keverékéből készült tea,amivel gargalizálni kell utána lenyelni.
2011. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Javasolom az oscillococcinum nevű homeopátiás szert. Napi l5 szem golyó a nyelv alá megelőzésre. A Bioptron lámpával én is egyetértek. Még kiegészíteném ezüstcolloid oldattal a kezelést. Közvetlen a torokba 5 fújás kell napi háromszor. Ez utóbbit antibiotikum helyett kell alkalmazni.
2011. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
estere ket paralent,es3-4vekony karika vagott friss zazvorbol teat keszitunk mezzel.aztan vekony kendovel bekotni a nyakat ejszakara,es be az agyba...a gyakori-kronikus kohoges,torokfajas elmulik,ha a haloszobaban a radiatorra teszunk vizet,es abba csepegtetunk medvebalzsamot 3-4 cseppet,es nem tobbet.ez egy kisuvegben olaj,amin jegesmedve van.beszerezheto a vietnamoknal,vagy a patikaban.
2011. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat:)

a lámpásat mindenféle képen kipróbálom mert a családban van :) és mellé amit még betudok szerezni ezek közül azt is:) köszönöm mindenkinek , remélem beválik mert elég sokszor jön elő :/

2011. okt. 30. 00:11
 7/10 anonim ***** válasza:
az ezüst kolloid valóban szupi én is ittam az mindenre jó tényleg illetve gyógynövények közül még érdemes zsálya cukorkát szopogatni jobb mint a mebucain meg pl.
2011. okt. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az illóoljaok is valóban jók egy párologtató mindenképp kell a szobádban ha még nincs hogy ne száradjon ki a torkod és erősítsd az immunodat mindenképp!
2011. okt. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , sokat segítetek:) már régóta állandóan visszatér ez a dolog, és jó lenne ha elmúlna :/ köszönöm nektek!:)
2011. okt. 31. 22:25
 10/10 Hajú Kék válasza:

Ez szerintem krónikus tüszős mandulagyulladás.

Az ilyen mandulát ki kell vetetni, mert a szívedre fog húzódni, azt fogja tönkretenni!

Nem játék ám!

2015. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!